Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg til URL Kontakt


Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  VM 2018
  EM 2016
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-I dag.

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2018
Les nå
   
VM 2018
Alt du trenger
om fotball-VM i
Russland 2018
Les mer
 
Mesterskap
VM 2018
  EM 2016
  Copa America
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
 
VERENS BESTE:


BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.

Betsafe ble kåret til
verden beste bookmaker
av tippebladet TIPS.


Register deg nå!

 
Betsafe


 
Tabeller
 
Flaks i dag


 
ComeOn

 

 

 

Europaliga

 
 
 

UEFA EUROPA LEAGUE 2020/21 
Fra og med 2010/11 presenterte UEFA stolt den nye Europaligaen. Den største forskjellen fra den tidligere UEFA-cupen var derimot bare navnet.  Dette var og er fortsatt cupen for de nest beste. Fra 2016/17 ble vinneren tildelt en CL-plass i påfølgende sesong.

Finalen 2020/21 blir spilt på Stadion Energa Gdansk i Polen, 26.mai 2021.
Resultater fra Europaliagen 2019/20 her - Tidl.vinnere



Ukens Betsafe   Ukens Unibet    Ukens Betsson

Få oddsbonus
 På opptil 2000,-
 hos Betsafe:
 Klikk her

 

Sett inn 100 -
 Spill for 600!
 Registrer deg nå!
 
Unibet

 

Få et gratisspill verdt 500 kr når du gjør ditt første innskudd.
 Betsson


 
Sluttspill
Finale, Gdansk Polen 26.mai 2021 Res
Villarreal - Man.Utd 1-1*
*e.e.o. Villarreal mester etter 11-10 på straffer.
 
Semifinaler 29.april og 6.mai Res
Roma - Roma 3-2
Arsenal - Villarreal 0-0
Man.Utd - Roma 6-2
Villarreal - Arsenal 2-1
 
Kvartfinaler - kamp  2 - 15.april Res
Man.Utd - Granada 2-0
Roma - Ajax1-1
Slavia Praha - Arsenal 0-4
Villarreal - D.Zagreb 2-1
  
Kvartfinaler - kamp 1 - 8.april Res
Granada - Man.Utd 0-2
Ajax - Roma1-2
Arsenal - Slavia Praha 1-1
D.Zagreb - Villarreal 0-1
  
8.delsfinaler - kamp 2 - 18.mars Res
Shaktar Donetsk - Roma 1-2
Molde - Granada2-1
Arsenal - Olympiakos 0-1
 D.Zagreb - Tottenham 3-0
Young Boys - Ajax 0-2
Villarreal - Dynamo Kiev 2-0
Man.Utd - AC Milan - Man.Utd 0-1
Rangers - Slavia Praha 0-2
  
8.delsfinaler - kamp 1 - 11.mars Res
Ajax - Young Boys 4-0
Dynamo Kiev - Villarreal 0-2
Man.Utd - AC Milan 1-1
Slavia Praha - Rangers 1-1
Roma - Shaktar Donetsk 3-0
Granda - Molde2-0
Olympiakos - Arsenal 1-3
Tottenham - D.Zagreb 2-0
  
16.delsfinaler - kamp 2 - 24 & 25 februar Res
Tottenh.- Wolfsberg (24.feb) 4-0
Villarreal - Salzburg 2-1
Napoli - Granada2-1
Hoffenheim - Molde 0-2
Arsenal - Benfica 3-2
Shakhtar - M.Tel Av. 1-0
Ajax - Lille2-1
Rangers - R.Antwerp 5-2
Milan - R.Stjerne 1-1
Leicester - S.Praha 0-2
PSV - Olympiakos2-1
Man.Utd - R.Socied. 0-0
Bay Lev- Young Boys 0-2
Roma - Braga3-1
D.Zagreb - Krasnodar 1-0
Cl.Brugge - D.Kiev 0-1
 
16.delsfinaler 1.kamp - 18.februar Res
Krasnodar - D.Zagr. 2-3 
R.Socied. - Man.Utd0-4
Young Boys - Bay Lev 4-3
Braga - Roma0-2
Olympiak. - PSV4-2
Sl.Praha - Leicester 0-0
D.Kiev - Cl.Brugge1-1
Wolfsberg - Tottenh. 1-4
R.Stjerne - Milan2-2
R.Antwerp - Rangers3-4
Salzburg - Villarreal 0-2
Molde - Hoffenh.3-3
M.Tel Av. - Shakhtar 0-2
Benfica - Arsenal1-1
Granada - Napoli2-0
Lille - Ajax1-2
 


Tabeller - gruppespill

Kamper/resultat under
# GRUPPE AS MFP  # GRUPPE BS MFP
1.Roma 613-5 13  1.Arsenal 620-5 18
2.Young Boys 69-7 102. Molde 69-11 10
3.Cluj 64-10 53. R.Wien 611-13 7
4.CSKA Sofia 63-7 54. Dundalk 68-19 0
 
# GRUPPE CS MF P  # GRUPPE DS MF P
1.Bay.Lev 621-8 151. Rangers 613-7 14
2.Sl.Praha 610-10 122. Benfica 618-9 12
3.Hap. Be`sh 67-13 63. St.Liege 67-14 4
4.Nice 68-16 34. L.Poznan 66-14 3
 
# GRUPPE ES MF P  # GRUPPE FS MF P
1.PSV Eindh. 612-9 121. Napoli 67-4 11
2.Granada 66-3 112. R.Sociedad 65-4 9
3.PAOK 68-7 63. Alkmaar 67-5 8
4.Omonia 64-5 44. Rijeka 66-12 4
 
# GRUPPE GS MF P  # GRUPPE HS MF P
1.Leicester 614-5 131. AC Milan 612-7 13
2.Braga 614-10 132. Lille 614-8 11
3.Zorya 66-11 63. Sp.Praha 610-12 6
4.AEK Athen 67-15 34. Celtic 610-19 4
 
# GRUPPE IS MF P  # GRUPPE JS MF P
1.Villarreal 514-5 131. Tottenham 615-5 13
2.M.Tel Aviv 66-7 112. Royal Antwerp 68-5 12
3.Sivasspor 69-11 63. LASK 611-12 10
4.Qarabag 54-10 14. Ludogorets 67-19 0
 
# GRUPPE KS MF P  # GRUPPE LS MF P
1.D.Zagreb 69-1 141. Hoffenheim 617-2 16
2.Wolfsberger 67-6 102. Røde Stjerne 69-4 11
3.Feyenoord 64-8 53. Sl.Liberec 64-13 7
4.CKSA Mos. 63-8 34. Gent 64-15 0

 

Kampoversikt - gruppespill 2019/20
Runde 1 - 22. oktober Res.
Young Boys - Roma 1-2
Napoli - AZ Alkmaar 0-1
Rijeka - R.Socied. 0-1
PSV - Granada 1-2
PAOK - Omonia 1-1
Lech - Benfica 1-4
St. Liège - Rangers 0-2
Leverkusen - Nice 6-2
Ha-be`sh - Sl.Praha 3-1
Rapid Wien - Arsenal 1-2
Dundalk - Molde 1-2
CSKA Sof. - CFR Cluj 0-2
Leicester - Zorya 3-0
Liberec - Gent 1-0
Hoffenh. - R.Stjerne 2-0
Wolfsberg - CSKA Mos. 1-1
D.Zagreb - Feyenoord 0-0
Ludogorets - R.Antwerp 1-2
Tottenham - LASK 3-0
Villarr. - Sivasspor 5-3
Mac. T-A - Qarabag 1-0
Sp.Praha - Lille 1-4
Celtic - Milan 1-3
Braga - AEK 3-0
   
Runde 2 - 29. oktober Res
AEK - Leicester 1-2
Gent - Hoffenh. 1-4
R.Stjerne - Liberec 5-1
Feyenoord - Wolfsberg 1-4
CSKA Mos. - D.Zagreb 0-0
LASK - Ludogorets 4-3
R.Antwerp - Tottenham 1-0
Qarabag - Villarr. 1-3
Sivasspor - Mac. T-A 1-2
Milan - Sp.Praha 3-0
Lille - Celtic 2-2
Zorya - Braga 1-2
CFR Cluj - Young Boys 1-1
AZ Alkmaar - Rijeka 4-1
R.Socied. - Napoli 0-1
Granada - PAOK 0-0
Omonia - PSV 1-2
Rangers - Lech 1-0
Benfica - St. Liège 3-0
Sl.Praha - Leverkusen 1-0
Nice - Ha-be`sh 1-0
Molde - Rapid Wien 1-0
Arsenal - Dundalk 3-0
Roma - CSKA Sof. 0-0
   
Runde 3 - 5. november Res
Roma - CFR Cluj 5-0
Ludogorets - Tottenham 1-3
Sivasspor - Qarabag 2-0
Rijeka - Napoli 1-2
R.Socied. - AZ Alkmaar 1-0
PAOK - PSV 4-1
Omonia - Granada 0-2
Lech - St. Liège 3-1
Benfica - Rangers 3-3
Ha-be`sh - Leverkusen 2-4
Sl.Praha - Nice 3-2
Rapid Wien - Dundalk 4-3
Young Boys - CSKA Sof. 3-0
R.Stjerne - Gent 2-1
Hoffenh. - Liberec 5-0
Feyenoord - CSKA Mos. 3-1
D.Zagreb - Wolfsberg 1-0
R.Antwerp - LASK 0-1
Villarr. - Mac. T-A 4-0
Celtic - Sp.Praha 1-4
Milan - Lille 0-3
Zorya - AEK 1-4
Leicester - Braga 4-0
Arsenal - Molde 4-1
   
Runde 4 - 26. november Res
CSKA Sof. - Young Boys 0-1
Gent - R.Stjerne 0-2
Liberec - Hoffenh. 0-2
CSKA Mos. - Feyenoord 0-0
Wolfsberg - D.Zagreb 0-3
LASK - R.Antwerp 0-2
Qarabag - Sivasspor 2-3
Mac. T-A - Villarr. 1-1
Lille - Milan 1-1
Sp.Praha - Celtic 4-1
AEK - Zorya 0-3
Braga - Leicester 3-3
Molde - Arsenal 0-3
CFR Cluj - Roma 0-2
Tottenham - Ludogorets 4-0
AZ Alkmaar - R.Socied. 0-0
Napoli - Rijeka 2-0
Granada - Omonia 2-1
PSV - PAOK 3-2
Rangers - Benfica 2-2
St. Liège - Lech 2-1
Leverkusen - Ha-be`sh 4-1
Nice - Sl.Praha 1-3
Dundalk - Rapid Wien 1-3
   
Runde 5 - 3. desember Res
Zorya - Leicester 1-0
R.Stjerne - Hoffenh. 0-0
Gent - Liberec 1-2
CSKA Mos. - Wolfsberg 0-1
Feyenoord - D.Zagreb 0-2
R.Antwerp - Ludogorets 3-1
LASK - Tottenham 3-3
Sivasspor - Villarr. 0-1
Qarabag - Mac. T-A 1-1
Lille - Sp.Praha 2-1
Milan - Celtic 4-2
AEK - Braga 2-4
CFR Cluj - CSKA Sof. 0-0
R.Socied. - Rijeka 2-2
AZ Alkmaar - Napoli 1-1
Granada - PSV 0-1
Omonia - PAOK 2-1
Rangers - St. Liège 3-2
Benfica - Lech 4-0
Nice - Leverkusen 2-3
Sl.Praha - Ha-be`sh 3-0
Molde - Dundalk 3-1
Arsenal - Rapid Wien 4-1
Roma - Young Boys 3-1
   
Runde 6 - 10. desember Res
Young Boys - CFR Cluj 2-1
CSKA Sof. - Roma 3-1
Dundalk - Arsenal 2-4
Rapid Wien - Molde 2-2
Leverkusen - Sl.Praha 4-0
Ha-be`sh - Nice 1-0
St. Liège - Benfica 2-2
Lech - Rangers 0-2
PSV - Omonia 4-0
PAOK - Granada 0-0
Napoli - R.Socied. 1-1
Rijeka - AZ Alkmaar 2-1
Leicester - AEK 2-0
Braga - Zorya 2-0
Celtic - Lille 3-2
Sp.Praha - Milan 0-1
Mac. T-A - Sivasspor 1-0
Villarr. - Qarabag UTS
Ludogorets - LASK 1-3
Tottenham - R.Antwerp 2-0
Wolfsberg - Feyenoord 1-0
D.Zagreb - CSKA Mos. 3-1
Liberec - R.Stjerne 0-0
Hoffenh. - Gent 4-1


Se også:
Europaliagen 2019/20

Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Engelsk fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Unibet
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Eliteserien - fakta
  Eliteserien - tabell
  Eliteserien - kampene
  Eliteserien - klubbfakta
  Eliteserien - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Livescore

 
Babes

 
STORSPILLER
 
 

 
VM - Historie
Brasil 2014
   Sør-Afrika 2010
  Tyskland 2006
  S.Korea/Japan 2002
  Frankrike 1998
  USA 1994
  iItalia 1990
  Mexico 1986
  Spania 1982
  Argentina 1978
  Vest Tyskland 1974
  Mexico 1970
  England 1966
  Chile 1962
  Sverige 1958
  Sveits 1954
  Brasil 1950
  Frankrike 1938
  Italia 1934
  Uruguay 1930
  VM-fakta
 
UNIBET


 
Betsson
 
 

 
 
  Copyright (c) 2020 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu