Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg til URL Kontakt


Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  EM 2020
  VM 2018
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Norges landslag
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-I dag

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2022
Les nå
   
VM 2028
Alt du trenger
om fotball-VM i
Qatar 2022
Les mer
 
Mesterskap
VM 2018
  EM 2016
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
 
Betsafe


BEST PÅ SPILL?

Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.


Register deg nå!


 
ComeOn

 

 

 

Europaliga

 
 
 

CONFERENCE LEAGUE 2023/24
Fra og med 2021/23-sesongen ble nye Conference League innført. Dette kan rett og slett kalles Europacupens tredje nivå. Ingen lag kvalifiserer direkte til turneringen, men gruppespillet vil bestå av lag som ble slått ut av kvalifiseringen i Champions League og Europaligaen. Fjoråets vinner av årets Confeence League, West Ham,  er direkte kvalifisert til årets Europaliga.

Finalen 2023/24 blir spilt på Agia Sophia Stadion i Athen Hellas, 29.mai 2024.
Resultater fra Conference League 2022/23 her - Tidl.vinnere



Betsafe   Folkeriket    Betsson

Få oddsbonus
 På opptil 2000,-
 hos Betsafe:
 Klikk her

 

Sett inn 500 -
 Få 1500 å spille for!
 Registrer deg nå!
 
Folkeriket

 

Få  1000 kroner
 i oddsbonus +
 et gratispill..

 Betsson

 
Sluttspill
Play-off

Kamp 1.kamp 2.kamp Tot.
Sturm Graz - Sl.Bratislava 4-1 22.feb x-x
Servette - Ludogorets 0-0 22.feb x-x
Un.St.giloise - E.Frankfurt 2-2 22.feb x-x
R.Betis - D.Zagrep 0-1 22.feb x-x
Olympiakos - Ferencvaros 1-0 22.feb x-x
Ajax - Bodø/Glimt 2-2 22.feb x-x
Molde - L.Warszawa 3-2 22.feb x-x
Maccabi Haifa - Gent 1-0 22.feb x-x

 
Tabeller - gruppespill
Kamper/resultat oppdateres etter hver runde.
GRUPPE A   GRUPPE B
Lille 6-14   M.A Tel Avic 6-15
S.Bratislava 6-10 Gent 6-13
Ol.Ljubana 6-6 Zorya 6-7
Klaksvik 6-4 Breidablik 6-0
 
GRUPPE C  GRUPPE D
V.Plzen 6-18 Cl.Brugge 6-16
D.Zagreb 6-9 B.Glimt 6-10
Astana 6-4 Besiktas 6-4
Balkani 6-4 Lugano 6-4
 
GRUPPE E  GRUPPE F
A.Villa 6-13 Fiorentina 6-12
L.Warszawa 6-12 Frencvaros 6-10
AZ Alkmaar 6-6 Genk 6-9
Z.Mostar 6-4 Cukaricki 6-0
 
GRUPPE G  GRUPPE H
PAOK 6-16 Fenerbache 6-12
E.Frankfurt 6-9 Ludogorets 6-12
Aberdeen 6-6 Nordsjælland 6-10
HJK Helsinki 6-2 Sp.Trnava 6-1

 

Kampoversikt - Gruppespill
1.runde, 20-21.sept. Res
Lille - O.Ljubljana2-0
L.Warszawa - Aston Villa 3-2
Zrinjski - AZ Alkmaar4-3
Genk Fiorentina2-2
Ferencváros - Čukarički 3-1
Frankfurt - Aberdeen2-1
HJK Helsinki - PAOK2-3
Ludogorets - Sp.Trnava4-0
Fenerbahçe - Nordsjælland 3-1
Sl.Bratislava - Klaksvík 2-1
M.A Tel Aviv - Breidablik 3-2
Zorya Luhansk - Gent1-1
V.Plzeň - Ballkani1-0
D.Zagreb - Astana5-1
Club Brugge - Beşiktaş1-1
Lugano - Bodø/Glimt0-0
  
2.runde, 5 oktober Res
Astana - V.Plzeň 1-2
O.Ljubljana - Sl.Bratislava 0-1
Klaksvík - Lille0-0
Breidablik - Zorya Luhansk 0-1
Gent - Maccabi Tel-Aviv 2-0
Ballkani - D.Zagreb2-0
Bodø/Glimt - Club Brugge 0-1
Beşiktaş - Lugano2-3
AZ Alkmaar - L.Warszawa 1-0
Aston Villa - Zrinjski1-0
Fiorentina - Ferencváros 2-2
Čukarički - Genk0-2
PAOK - Frankfurt2-1
Aberdeen - HJK Helsinki 1-1
Nordsjælland - Ludogorets 7-1
Sp.Trnava - Fenerbahçe1-2
  
3.runde, 26.oktober Res
Lille - Sl.Bratislava 2-1
Klaksvík - O.Ljubljana 3-0
Gent - Breidablik5-0
Ballkani - Astana1-2
Lugano - Club Brugge 1-3
AZ Alkmaar - Aston Villa 1-4
Fenerbahçe - Ludogorets 3-1
D.Zagreb - V.Plzeň0-1
Bodø/Glimt - Beşiktaş 3-1
Zrinjski - L.Warszawa 1-2
Genk - Ferencváros0-0
Fiorentina - Čukarički 6-0
Frankfurt - HJK Helsinki 6-0
Aberdeen - PAOK2-3
Sp.Trnava - FC Nordsjælland 0-2
  
4.runde, 9.November Res
Astana - Ballkani 0-0
L.Warszawa - Zrinjski 2-0
Ferencváros - Genk1-1
Čukarički - Fiorentina 0-1
PAOK - Aberdeen2-2
HJK Helsinki - Frankfurt 0-1
Nordsjælland - Sp.Trnava 1-1
V.Plzeň - D.Zagreb1-0
Beşiktaş - Bodø/Glimt 1-2
Aston Villa - AZ Alkmaar 2-1
Ludogorets - Fenerbahçe 2-0
Sl.Bratislava - Lille 1-1
O.Ljubljana - Klaksvík 2-0
Breidablik - Gent2-3
Zorya Luhansk - Maccabi Tel-Aviv 1-3
Club Brugge - FC Lugano 2-0
  
5.runde, 30.november Res
Astana - D.Zagreb0-2
O.Ljubljana - Lille0-2
Klaksvík - Sl.Bratislava 1-2
Gent - Zorya Luhansk 4-1
Ballkani - V.Plzeň0-1
Bodø/Glimt - Lugano5-2
Beşiktaş - Club Brugge 0-5
AZ Alkmaar - Zrinjski 1-0
HJK Helsinki - Aberdeen 2-2
Breidablik - Maccabi Tel-Aviv 1-2
Aston Villa - L.Warszawa 2-1
Fiorentina - Genk2-1
Čukarički - Ferencváros 1-2
Frankfurt - PAOK1-2
Nordsjælland - Fenerbahçe 6-1
Sp.Trnava - Ludogorets 1-2
  
6.runde, 14.desember Res
L.Warszawa - AZ Alkmaar 2-0
Zrinjski - Aston Villa 1-1
Genk - Čukarički2-0
Ferencváros - Fiorentina 1-1
PAOK - HJK Helsinki4-2
Aberdeen - Frankfurt 2-0
Ludogorets - Nordsjælland 1-0
Fenerbahçe - Sp.Trnava 4-0
Sl.Bratislava - O.Ljubljana 1-2
Lille - Klaksvík3-0
Maccabi Tel-Aviv - Gent 3-1
Zorya Luhansk - Breidablik 4-0
V.Plzeň - Astana3-0
D.Zagreb - Ballkani3-0
Club Brugge - Bodø/Glimt 3-1
Lugano - Beşiktaş0-2


Se også: Champions League
  - Europaliagen

Totalt antall besøkende:
Det er
     
Betsson
 
 

 
 
  Copyright (c) 2022 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu