Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkivfacebook      Legg til i favoritterLegg til URL Kontakt

Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb
  TV-oversikt
  Tabeller
  Nyheter
  Livescore
  Tippetips
 Klubblinker
 Topp 100
 Norges landslag
  VM 2018
  EM 2016
 VM 2014
 EM 2012
 VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
  

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908- i dag

Mer
  
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
 FIFA-ranking
  Statistikk - mål
  Stat. - Årets spiller
 Hjemmebaner
 Fotballreglene
 Verdensrekorder
 
Tema
  
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2018
Les nå
  
VM 2018
Alt du trenger
om fotball-VM i
Russland 2018
Les mer
 
Mesterskap
EM 2020
 VM 2018
 EM 2016
 Copa Sudamerica
 Copa Libertadores
 Asiamesterskapet
 Afrikamesterskapet
 Champions league
 Europaligaen
 

Storspiller
 

TV-FOTBALL


 

storspiller.com


 

Fotball på TV

 
     
OKTOBER 2020
     
English TV-schedule
Sverige Svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
INFO: TV-oversikten finnes tilgjengelig både i App-store og google Pr.League. Her finner du oversikt for to måneder fram, samt mulighet for søk på lag, turneringer, sortering etter Eliteserien, Pr.League, toppkamper m.m. Appen inneholder også Livescore, samt linker til aktuelt stoff fra fotballen.eu. Last ned her: App store - Google Pr.League - Mer info om appene
 
Uke 40  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tor 01 20:45 Liverpool - Arsenal Ligacup
Fre 02 20:30 U.Berlin - Mainz Bundesl.
Fre 02 20:45 Fiorent. - Sampdoria Serie A
Lør 03 13:00 R.Vallad. - Eibar La Liga
Lør 03 13:30 Chelsea - C.Palace Pr.League
Lør 03 15:00 Sassuolo - Crotone Serie A
Lør 03 15:30 Bor Dor - Freiburg Bundesl.
Lør 03 15:30 Stuttg. - Bay Lev Bundesl.
Lør 03 16:00 A.Madrid - Villarreal La Liga
Lør 03 16:00 Everton - Brighton Pr.League
Lør 03 18:00 Genoa - Torino Serie A
Lør 03 18:00 Sarpsb. - Stabæk Eliteserien
Lør 03 18:30 Elche - Huesca La Liga
Lør 03 18:30 Leeds - Man.City Pr.League
Lør 03 18:30 Leipzig - Schalke Bundesl.
Lør 03 18:30 R.Socied. - Getafe La Liga
Lør 03 20:30 VIF - Mjøndalen Eliteserien
Lør 03 20:45 Udinese - Roma Serie A
Lør 03 21:00 N`castle - Burnley Pr.League
Lør 03 21:00 Valencia - Betis La Liga
Søn 04 12:00 Osasuna - C.Vigo La Liga
Søn 04 12:30 Atalanta - Cagliari Serie A
Søn 04 13:00 Leicester - W.Ham Pr.League
Søn 04 13:00 Southampton - WBA Pr.League
Søn 04 14:00 Alaves - A.Bilbao La Liga
Søn 04 15:00 Arsenal - Sheff.Utd Pr.League
Søn 04 15:00 Wolves - Fulham Pr.League
Søn 04 15:00 Benevento - Bologna Serie A
Søn 04 15:00 Lazio - Inter Serie A
Søn 04 15:00 Parma - H.Verona Serie A
Søn 04 15:30 Wolfsb. - Augsburg Bundesl.
Søn 04 16:00 Levante - R.Madrid La Liga
Søn 04 17:30 Man.Utd - Tottenham Pr.League
Søn 04 18:00 AC Milan - Spezia Serie A
Søn 04 18:00 Bay.Mün - H.Berlin Bundesl.
Søn 04 18:00 Brann - Molde Eliteserien
Søn 04 18:30 Cadiz - Granada La Liga
Søn 04 20:15 A.Villa - Liverpool Pr.League
Søn 04 20:30 RBK - ODD Eliteserien
Søn 04 20:45 Juventus - Napoli Serie A
Søn 04 21:00 Barcelona - Sevilla La Liga
 
 
Uke 41  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tor 08 18:00 Georgia - Hv.Russl. EM-kvalik
Tor 08 18:30 Sverige - Russland Pr.kamp
Tor 08 20:45 Bulgaria - Ungarn EM-kvalik
Tor 08 20:45 Island - Romania EM-kvalik
Tor 08 20:45 Norge - Serbia EM-kvalik
Tor 08 20:45 Skottland - Israel Pr.League
Tor 08 21:00 England - Wales Pr.kamp
Fre 09 20:45 Fleetwood - Hull Lea 1
Lør 10 15:00 Luxemb. - Kypros UNL
Lør 10 20:45 Spania - Sveits UNL
Lør 10 20:45 Ukraina - Tyskland UNL
n 11 15:00 Irland - Wales UNL
n 11 15:30 LSK - Øygard. 1.div
n 11 18:00 Bo.Herc. - Nederland UNL
n 11 18:00 England - Belgia UNL
n 11 18:00 Kroatia - Sverige UNL
n 11 18:00 Norge - Romania UNL
n 11 20:45 Frankrike - Portugal UNL
n 11 20:45 Island - Danmark UNL
n 11 20:45 Skottland - Slovakia UNL
 
 
Uke 42  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 13 18:00 Latvia - Malta UNL
Man 13 20:45 Tyskland - Sveits UNL
Man 13 20:45 Ukraina - Spania UNL
Tir 14 18:00 Finland - Irland UNL
Tir 14 20:45 Bulgaria - Wales UNL
Tir 14 20:45 England - Danmark UNL
Tir 14 20:45 Island - Belgia UNL
Tir 14 20:45 Italia - Nederland UNL
Tir 14 20:45 Kroatia - Frankrike UNL
Tir 14 20:45 Norge - N.Irland UNL
Tir 14 20:45 Portugal - Sverige UNL
Tir 14 20:45 Romania - Østerrike UNL
Fre 16 19:00 LSK kv. - Avaldsn. Topps.
Fre 16 17:00 Dijon - Rennes Ligue 1
Fre 16 20:45 Derby - Watford Ch.ship
Fre 16 21:00 Nimes - PSG Ligue 1
r 17 13:00 Granada - Sevilla La Liga
r 17 13:30 Everton - Liverpool Pr.League
r 17 16:00 Celtic - Rangers  Skotsk PL
r 17 13:30 Sandviken - Røa Topps.
r 17 15:00 Napoli - Atalanta Serie A
r 17 15:30 Hoffenheim - Bor Dor Bundesl.
r 17 15:30 Augsburg - Leipzig Bundesl.
r 17 16:00 Chelsea - Southampton Pr.League
r 17 16:00 Bournemouth - QPR Ch.ship
r 17 16:00 C.Vigo - A.Madrid La Liga
Lør 17 17:00 Stade Reims - Loriente Ligue 1
r 17 18:30 Real Madrid - Cadiz La Liga
r 17 18:00 Inter - AC Milan Serie A
r 17 18:00 Mjøndalen - Brann Eliteserien
r 17 18:00 Sampd. - Lazio Serie A
r 17 18:30 A.Bielefeld - Bay.Mün Bundesl.
r 17 18:30 Man.City - Arsenal Pr.League
r 17 20:30 Bor Mgb - Wolfsb. Bundesl.
r 17 20:30 Molde - B.Glimt Eliteserien
r 17 20:45 Crotone - Juventus Serie A
Lør 17 17:00 Marseille - Bordeaux Ligue 1
r 17 21:00 Newcastle - Man.Utd Pr.League
r 17 21:00 Getafe - Barcelona La Liga
n 18 12:00 Eibar - Osasuna La Liga
n 18 12:30 Bologna - Sassuolo Serie A
Søn 18 13:00 Preston - Cardiff Ch.ship
Søn 18 13:00 R.Strasbourg - Lyon Ligue 1
n 18 13:00 Kolbotn - Klepp Topps.
n 18 13:30 Lyn - Arna Bjørnar Topps.
n 18 14:00 A.Bilbao - Levante La Liga
n 18 15:00 C.Palace - Brighton Pr.League
n 18 15:00 Ranheim - Lillestrøm 1.div
n 18 15:00 Spezia - Fiorentina Serie A
n 18 15:00 Torino - Cagliari Serie A
n 18 15:30 Köln - E.Frankfurt Bundesl.
n 18 16:00 Villarreal - Valencia La Liga
Søn 18 16:00 VIF kvinner - RBK Topps.
n 18 17:30 Tottenham - W.Ham Pr.League
n 18 18:00 Kristiansund - RBK Eliteserien
n 18 18:00 Schalke - U.Berlin Bundesl.
n 18 18:00 Udinese - Parma Serie A
n 18 18:30 Alaves - Elche La Liga
n 18 20:45 Roma - Benevento Serie A
Søn 18 13:00 Lille - Lens Ligue 1
n 18 21:00 R.Betis - R.Sociedad La Liga
 
Uke 43  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 19 20:45 H.Verona - Genoa Serie A
Man 19 21:00 Leeds - Wolves Pr.League
Tir 20 18:55 Dynamo Kiev Juventus Ch.League
Tir 20 18:55   Zenit - Club Brugge Ch.League
Tir 20 21:00 Lazio - Bor Dortmund Ch.League
Tir 20 21:00   Chelsea - Sevilla Ch.League
Tir 20 21:00 Barcelona - Fenerbache Ch.League
Tir 20 21:00   Leipzig - Ist.Basaksehir Ch.League
Tir 20 21:00 Rennes - Krasnodar Ch.League
Tir 20 21:00 PSG - Man.Utd Ch.League
Ons 21 18:55 Salzburg - Lok.Moskva Ch.League
Ons 21 18:55 R.Madrid - Sh.Donetsk Ch.League
Ons 21 21:00 Ajax - Liverpool Ch.League
Ons 21 21:00 Bay.Mün - A.Madrid Ch.League
Ons 21 21:00 Man City - Porto Ch.League
Ons 21 21:00 Inter - Borussia Mgb Ch.League
Ons 21 21:00 Midtjylland - Atalanta Ch.League
Ons 21 21:00 Olympiakos - Marseille Ch.League
Tor 22 18:55 Rapid Wien - Arsenal Europaliga
Tor 22 18:55 Dundalk - Molde Europaliga
Tor 22 18:55 Napoli - Alkmaar Europaliga
Tor 22 21:00 Leicester - Zorya Europaliga
Tor 22 21:00 Tottenham - Lask Linz Europaliga
Tor 22 21:00 Celtic - AC Milan Europaliga
Fre 23 20:30 Stuttg. - Köln Bundesl.
Fre 23 20:45 N.Forest - Derby Ch.ship
Fre 23 21:00 Elche - Valencia La Liga
Fre 23 21:00 Rennes - Angers Ligue 1
r 24 13:00 Osasuna - A.Bilbao La Liga
Lør 24 13:30 West Ham - Man.City Pr.League
r 24 13:30 Watford - Bournemouth Ch.ship
r 24 15:00 Atalanta - Sampdoria Serie A
r 24 15:30 Bay.Mün - E.Frankfurt Bundesl.
r 24 16:00 Cardiff - Middlesbrough Ch.ship
r 24 16:00 Fulham - C.Palace Pr.League
r 24 16:00 Barcelona - R.Madrid La Liga
Lør 24 17:00 Lorient - Marseille Ligue 1
r 24 18:00 Molde - Strømsgodset Eliteserien
r 24 18:30 Sevilla - Eibar La Liga
r 24 18:30 Bor Dor - Schalke 04 Bundesl.
r 24 18:30 Man.Utd - Chelsea Pr.League
r 24 20:30 Brann - Stabæk Eliteserien
r 24 20:45 Lazio - Bologna Serie A
Lør 24 21:00 PSG - Dijon Ligue 1
r 24 21:00 A.Madrid - Real Betis La Liga
n 25 12:00 R.Valladolid - Alaves La Liga
Søn 25 13:00 Lens - Nantes Ligue 1
n 25 12:30 Cagliari - Crotone Serie A
n 25 15:00 Benevento - Napoli Serie A
n 25 15:00 Parma - Spezia Serie A
n 25 15:00 LSK - Sandnes 1.div
n 25 15:00 S`hampt. - Everton Pr.League
n 25 15:30 Wolfsburg - A.Bielefeld Bundesl.
n 25 16:00 Cadiz - Villarreal La Liga
Søn 25 17:00 Nice - Lille Ligue 1
n 25 17:30 Wolves - Newcastle Pr.League
n 25 18:00 Fiorentina - Udinese Serie A
n 25 18:00 VIF - Kristiansund Eliteserien
n 25 18:00 W.Bremen - Hoffenheim Bundesl.
n 25 18:30 Getafe - Granada La Liga
n 25 20:45 Juventus - H.Verona Serie A
Søn 25 21:00 Lyon - Monaco Ligue 1
n 25 21:00 R.Sociedad - Huesca La Liga
 
Uke 44  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 26 20:30 Bay Lev - Augsburg Bundesl.
Man 26 20:45 AC Milan - Roma Serie A
Man 26 21:00 Levante - Celta Vigo La Liga
Man 26 21:00 Burnley - Tottenham Pr.League
Tir 27 18:55 Lok.Moskva - Bay.München Ch.League
Tir 27 18:55   Sh.Donetsk - Inter Ch.League
Tir 27 19:00 Viking - Haugesund Eliteserien
Tir 27 21:00 Bor Mgb - R.Madrid Ch.League
Tir 27 21:00   Marseille - Man.City Ch.League
Tir 27 21:00 A.Madrid - Leipzig Ch.League
Tir 27 21:00   Atalanta - Ajax Ch.League
Tir 27 21:00 Porto - Olympiakos Ch.League
Tir 27 21:00 Liverpool - Midtjylland Ch.League
Ons 28 18:55 Krasnodar - Chelsea Ch.League
Ons 28 18:55 Ist.Basaksehir - PSG Ch.League
Ons 28 21:00 ManUtd - Leipzig Ch.League
Ons 28 21:00   Juventus - Barcelona Ch.League
Ons 28 21:00 Sevilla - Rennes Ch.League
Ons 28 21:00 Club Brugge - Lazio Ch.League
Ons 28 21:00 Bor Dor - Zenit Ch.League
Ons 28 21:00 Ferencvaros - Dyn.Kiev Ch.League
Tor 29 18:55 AC Milan - Sp.Praha Europaliga
Tor 29 18:55 AEK Athen - Leicester Europaliga
Tor 29 18:55 Antwerp. - Tottenham Europaliga
Tor 29 21:00 Arsenal - Dundalk Europaliga
Tor 29 21:00 Alkmaar - Rijeka Europaliga
Tor 29 21:00 Molde - Rapd Wien Europaliga
Fre 30 20:30 Schalke - Stuttg. Bundesl.
Fre 30 20:45 Coventry - Reading Ch.ship
Fre 30 21:00 Eibar - Cadiz La Liga
Fre 30 21:00 Marseille - Lens Ligue 1
r 31 13:30 Sheff.Utd - Man.City Pr.League
r 31 14:00 R.Madrid - Huesca La Liga
r 31 16:00 Bristol City - Norwich Ch.ship
r 31 15:00 Crotone - Atalanta Serie A
r 31 15:30 Kamp ikke fastsatt Bundesl.
r 31 16:00 Luton - Brentford Ch.ship
r 31 16:00 Burnley - Chelsea Pr.League
r 31 16:00 A.Bilbao - Sevilla La Liga
r 31 18:00 Inter - Parma Serie A
r 31 18:30 Osasuna- A.Madrid La Liga
r 31 18:30 Bor Mgb - Leipzig Bundesl.
r 31 18:30 Liverpool - W.Ham Pr.League
r 31 20:45 Bologna - Cagliar Serie A
Lør 31 21:00 Nantes - PSG Ligue 1
r 31 21:00 Alaves - Barcelon La Liga

 

Click for English channels   Sverige Svensk tv-översikt - Svenske spill

Hvis du laster ned vår TV-app får du oversikten for de neste to måneder, raskere oppdatering av nye kamper, livescore, samt mulighet for søk.
 
 
 


Tidligere oversikter:


2000: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2001: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2002: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2003: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2012: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2013: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2014: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2015: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2016: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2017: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2018: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2019: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2020: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep
 

Totalt antall besøkende:
Det er
   
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Engelske klubblinker
  Eng.fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Unibet
 
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Eliteserien - fakta
  Eliteserien - tabell
  Eliteserien - kampene
  Eliteserien - klubbfakta
  Eliteserien - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Når sendes kampen?

 
Babes

 
 
Mr Green


 
Unibet


 

 

 
  Copyright (c) 2020 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu