Hovedsiden In English Gjestebok Live Kontakt Legg til URL Om fotballen

Tidl.artikler

         

TV-FOTBALL

  Skriv ut TV-siden   Bestill Canal+:

Relevant


TV-FOTBALL SEPT. 2010

    Morosiden
Fotballpuber

Videoklipp
Fotballbabes
Fotballspill
Fotballquiz
Tabeller:                     

     Klubblinker:800 Norske klubber!

SpaniaTysklandDanmarkItaliaSverigeFrankrikeHellasNederlandFinlandBelgiaPortugalSkottlandSveitsTyrkia  Sør AmerikaAsiaAfrikaOceaniaNord og mellom Amerika

MÅNEDENS TV-FOTBALL - NORGE
2000: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des   
2001: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2002: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2003: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2004: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2005: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2006: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2007: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2008: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2009:
Jan
 Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2010: Jan  Feb Mar Apr 
Mai  Jun Jul Aug
 
 
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
= Høydepunkt/toppkamper 
  R=
redigert/opptak

uke 35 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Fre 03 20.00 Sverige - Ungarn EM-kvalik
Fre 03 20.45 Lichtenstein - Spania EM-kvalik
Fre 03 21.00 Island - Norge EM-kvalik
Fre 03 21.00 viasat fotball England - Bulgaria EM-kvalik
Lør 04 13.10 viasat fotball Milton Keynes Dons - Hartlepool League One
Lør 04 21.15 Boca Juniors - San Lorenzo Argentinsk liga
Lør 04 22.00 Chicago Fire - Los Angels Galaxy Major League soccer
Søn 05 13.00 viasat fotball Brentford -Sheffield Wednesday League One
Søn 05 15.30 Strømmen - Ranheim Adeccoligaen
         
uke 36 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 06 01.15 Velez Sarsfield - River Plate Argentinsk liga
Tir 07 20.15 Danmark - Island EM-kvalik
Tir 07 20.30 tv2 og tv2 hd Norge - Portugal EM-kvalik
Tir 07 20.30 Nederland - Finland EM-kvalik
Tir 07 20.45 Sveits - England EM-kvalik
Tir 07 21.00 Skottland - Lichtenstein EM-kvalik
Tir 07 22.00 Argentina - Spania Privatkamp
Tor 09 18.00 Häcken - Halmstad Allsvenskan
Fre 10 20.30 Hoffenheim - Schalke 04 Tysk Bundesliga
Lør 11 13.45 TV2 Premier League 1 Everton -Manchester United Premier League
Lør 11 15.30 Borussia Dortmund - Wolfsburg Tysk Bundesliga
Lør 11 16.00 viasat fotball Cardiff - Hull Championship
Lør 11 16.00 TV2 Premier League 1 West Ham - Chelsea Premier League
Lør 11 16.00 TV2 Premier League 2 Manchester City - Blackburn Premier League
Lør 11 16.00 TV2 premier League 3 Fulham - Wolverhampton Premier League
Lør 11 16.00 Trelleborg -AIK Stockholm Allsvenskan
Lør 11 17.00 Tromsø - Brann Tippeligaen
Lør 11 18.00 Barcelona - Hercules Spansk Primera
Lør 11 18.00 Inter - Udinese Ita. serie A
Lør 11 18.15 viasat fotball Burnley - Preston Championship
Lør 11 18.30 Bayern München - Werder Bremen Tysk Bundesliga
Lør 11 20.00 Real Madrid - Osasuna Spansk Primera
Lør 11 20.40 Cesena - AC Milan Ita. serie A
Lør 11 21.00 viasat fotball Lens - Lille Fransk ligue 1
Lør 11 22.00 Athletico Bilbao - Atletico Madrid Spansk Primera
Søn 12 03.55 San Jose Earthquakes - FC Dallas Major League soccer
Søn 12 12.30 Brescia -Palermo Ita. serie A
Søn 12 12.30 Breda - Feyenoord Ned.Eresdivision
Søn 12 15.30 Mainz 05 - Kaiserslauteren Tysk Bundesliga
Søn 12 15.30 Fredrikstad - Nybergsund Adeccoligaen
Søn 12 17.00 Getafe - Levante Spansk Primera
Søn 12 17.00 TV2 Premier League 1 Birmingham - Liverpool Premier League
Søn 12 17.30 FC Köln - St.Pauli Tysk Bundesliga
Søn 12 19.00 Villareal - Espanyol Spansk Primera
Søn 12 20.00 tv2 og tv2 hd Vålerenga - Stabæk Tippeligaen
Søn 12 20.40 Napoli - Bari Ita. serie A
Søn 12 21.00 viasat fotball Marseille - Monaco Fransk ligue 1
Søn 12 21.00 Sevilla - Deportivo La Coruna Spansk Primera
uke 37 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp  
Man 13 19.00 Strømsgodset - Molde Tippeligaen
Man 13 19.00 IFK Göteborg - GAIS Allsvenskan
Man 13 20.15 Energie Cottbus - Karlsruher 2.Bundesliga
Man 13 21.00 Almeria - Real Sociedad Spansk Primera
Man 13 21.00 TV2 Premier League 1 Stoke - Aston Villa Premier League
Tir 14 20.45 viasat fotball Manchester United - Glasgow Rangers Champions League
Tir 14 20.45 Werder Bremen - Tottenham Champions League
Tir 14 20.45 FC København - Rubin Kazan Champions League
Ons 15 20.45 viasat fotball Bayern München - AS Roma Champions League
Ons 15 20.45 viasat4 Real Madrid - Ajax Champions League
Ons 15 20.45 MK Zilina - Chelsea Champions League
Tor 16 19.00 Bayer Leverkusen - Rosenborg Europaligaen
Tor 16 19.00 viasat fotball Salszburg - Manchester City Europaligaen
Tor 16 19.00 Aris Thessaloniki - Atletico Madrid Europaligaen
Tor 16 21.00 viasat fotball Porto - Rapid Wien Europaligaen
Tor 16 21.00 Liverpool - Steua Bucuresti Europaligaen
Fre 17 20.30 Eintracht Frankfurt - Freiburg Tysk Bundesliga
Fre 17 20.45 De Graafschap - Herenveen Ned.Eresdivision
Fre 17 20.45 viasat fotball Doncaster - Leeds Championship
Lør 18 13.45 TV2 Premier League 1 Stoke - West Ham Premier League
Lør 18 15.30 Bayern München - FC Köln Tysk Bundesliga
Lør 18 16.00 viasat fotball Ipswich - Cardiff Championship
Lør 18 16.00 TV2 Premier League 1 Blackburn - Fulham Premier League
Lør 18 16.00 TV2 Premier League 2 Tottenham -Wolverhampton Premier League
Lør 18 16.00 TV2 premier League 3 Everton - Newcastle Premier League
Lør 18 16.00 Häcken Göteborg - AIK Stockholm Allsvenskan
Lør 18 17.00 Viking - Vålerenga Tippeligaen
Lør 18 18.00 Mallorca - Osasuna Spansk Primera
Lør 18 18.15 viasat fotball Hull - Nottingham Forest Championship
Lør 18 18.30 TV2 Premier League 1 Sunderland - Arsenal Premier League
Lør 18 20.00 Sporting Gijon - Athletico Bilbao Spansk Primera
Lør 18 20.40 AC Milan - Catania Ita. serie A
Lør 18 21.00 viasat fotball Arles Avignon - Olympic Marseille Fransk ligue 1
Lør 18 22.00 Real Sociedad - Real Madrid Spansk Primera
Søn 19 01.25 Colombus Crew - Seattle Sounders Major League soccer
Søn 19 12.30 Bari - Cagliari Ita. serie A
Søn 19 12.30 Feyenoord - Ajax Amsterdam Ned.Eresdivision
Søn 19 14.30 TV2 Premier League 1 Manchester United - Liverpool Premier League
Søn 19 15.00 Palermo - Inter Ita. serie A
Søn 19 15.00 AS Roma - Bologna Ita. serie A
Søn 19 15.30 St.Pauli - Hamburg SV Tysk Bundesliga
Søn 19 15.30 Nybergsund - Sogndal Adeccoligaen
Søn 19 16.00 TV2 Premier League 2 Wigan - Manchester City Premier League
Søn 19 17.00 TV2 Premier League 1 Chelsea - Blackpool Premier League
Søn 19 17.30 Schalke 04 - Borussia Dortmund Tysk Bundesliga
Søn 19 17.00 Hercules - Valencia Spansk Primera
Søn 19 17.00 TV2 Premier League 1 Chelsea - Blackpool Premier League
Søn 19 19.00 Atletico Madrid - Barcelona Spansk Primera
Søn 19 20.00 tv2 og tv2 hd Brann - Rosenborg Tippeligaen
Søn 19 20.40 Sampdoria - Napoli Ita. serie A
Søn 19 21.00 viasat fotball Bordeaux - Lyon Fransk ligue 1
Søn 19 21.00 Malaga - Sevilla Spansk Primera
uke 38 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp  
Man 20 19.00 Haugesund -Lillestrøm Tippeligaen
Man 20 19.00 Djurgården - Malmö FF Allsvenskan
Man 20 21.00 Deportivo La Couna - Getafe Spansk Primera
Tir 21 20.45 Tottenham - Arsenal Carling cup
Tir 21 20.00 Athletico Bilbao - Mallorca Spansk Primera
Tir 21 22.00 Real Madrid  - Espanyol Spansk Primera
Ons 22 16.00 Follo - Rosenborg NM-semifinale
Ons 22 19.00 Elfsborg - IFK Gøteborg Allsvenskan
Ons 22 20.00 Strømsgodset - Odd NM-semifinale
Ons 22 20.00 Barcelona - Sporting Gijon Spansk Primera
Ons 22 20.45 Lazio - AC Milan Ita. serie A
Ons 22 20.45 Scunthorpe - Manchester United Carling cup
Ons 22 22.00 Valencia - Atletico Madrid Spansk Primera
Tor 23 20.00 Villareal - Deportivo La Coruna Spansk Primera
Tor 23 20.45 Juventus - Palermo Ita. serie A
Tor 23 22.00 Sevilla - Racing Santander Spansk Primera
Fre 24 20.45 viasat fotball Portsmouth - Leicester Championship
Lør 25 05.00 Los Angels Galaxy - New York Red Bulls Major League soccer
Lør 25 13.00 viasat fotball Cardiff - Milwall Championship
Lør 25 13.45 TV2 Premier League 1 Manchester City - Chelsea Premier League
Lør 25 15.30 Bayern München - Mainz 05 Tysk Bundesliga
Lør 25 16.00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Sunderland Premier League
Lør 25 16.00 TV2 Premier League 2 West Ham - Tottenham Premier League
Lør 25 16.00 TV2 premier League 3 Arsenal - West Bromwich Premier League
Lør 25 16.00 viasat fotball Kamp ikke fastsatt Championship
Lør 25 17.00 Lillestrøm - Molde Tippeligaen
Lør 25 18.00 AC Milan - Genoa Ita. serie A
Lør 25 18.00 Sporting Gijon -Valencia Spansk Primera
Lør 25 18.30 Werder Bremen - Hamburger SV Tysk Bundesliga
Lør 25 20.00 Levante - Real Madrid Spansk Primera
Lør 25 20.45 AS Roma - Inter Milan Ita. serie A
Lør 25 21.00 viasat fotball Lyon - St.Etienne Fransk ligue 1
Lør 25 22.00 Athletico Bilbao - Barcelona Spansk Primera
Søn 26 12.30 Cesena - Napoli Ita. serie A
Søn 26 13.00 TV2 Premier League 1 Bolton - Manchester United Premier League
Søn 26 15.00 Fiorentina - Parma Ita. serie A
Søn 26 15.05 TV2 Premier League 1 Wolverhampton - Aston Villa Premier League
Søn 26 15.30 Wolfsburg - Freiburg Tysk Bundesliga
Søn 26 15.30 Sogndal - Alta Adeccoligaen
Søn 26 17.10 Espanyol - Osasuna Spansk Primera
Søn 26 17.15 TV2 Premier League 1 Newcastle - Stoke Premier League
Søn 26 17.30 Kaiserslauteren - Hannover 96 Tysk Bundesliga
Søn 26 19.00 Hercules - Sevilla Spansk Primera
Søn 26 20.00 tv2 og tv2 hd Vålerenga - Brann Tippeligaen
Søn 26 20.45 Juventus - Cagliari Ita. serie A
Søn 26 21.00 viasat fotball Lens - Paris St.Germain Fransk ligue 1
Søn 26 21.00 Atletico Madrid - Real Zaragosa Spansk Primera
         
         
uke 39 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp  
Man 27 19.00 Hønefoss - Start Tippeligaen
Man 27 19.00 AIK - Helsingborg Allsvenskan
Man 27 21.00 Malaga - Villareal Spansk Primera
Tir 28 18.30 viasat fotball Spartak Moskva -MK Zilina Champions League
Tir 28 20.45 viasat fotball Chelsea - Marseille Champions League
Ons 29 19.00 GAIS - Häcken Allsvenskan
Ons 29 20.45 viasat fotball Tottenham - FC Twente Champions League
Ons 29 20.45 viasat4 Valencia - Manchester United Champions League
Tor 30 19.00 viasat fotball Utrecht - Liverpool Europaligaen
Tor 30 21.00 viasat fotball Atletico Madrid - Bayer Leverkusen Europaligaen
Tor 30 21.00 Rosenborg - Aris Thessaloniki Europaligaen
Click here for English channels    Sverige Klick här för svensk tv-översikt
 

Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des 
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2006: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2007: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2008: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2009: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2010: Jan 
Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug
 


fotballen.eu©1999-2010. M.a.o. kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt oss ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører anmeldelse.
 

fotballen.eu©2010
Totalt antall besøkende:   
Det er