Hovedsiden In English Gjestebok Kontakt Legg til URL Om fotballen.eu

Tidl.artikler

         

F.A cup

  Tipping:

Relaterte emner:
 

  F.A cup 07/08
F.A cup 05/06

F.A cup vinnere
Ligacupen
Engelske klubber
NM 2006
Pr. League
Tabeller:                     

     Klubblinker:800 Norske klubber!

SpaniaTysklandDanmarkItaliaSverigeFrankrikeHellasNederlandFinlandBelgiaPortugalSkottlandSveitsTyrkia  Sør AmerikaAsiaAfrikaOceaniaNord og mellom Amerika

F.A Cup 2006/07 - Se også: F.A cupen 05/06 & F.A cupen 07/08

Her finner du alle resultat fra årets engelske F.A. cup.
Finalen i årets cup ble spilt på nye Wembley lørdag 19.mai 2007.

Oversikt over tidligere vinnere av F.A. cupen finner du her
En egen cupside for den norske cupen finner her

1923, Den første cupfinalen på Wembley -artikkel
Alle resultater fra i fjor finner du her

Finale 19.mai 2007
Chelsea - Man.Utd 1-0 e.e.o
Mål: D.Drogba 116.m


Semifinaler - spilt 14/15.april

Watford - Man. United 1-4 (1-2)
Blackburn - Chelsea 1-2 e.e.o (0-1, 1-1)

6.runde (kvartfinaler). spilt 10/11.mars
Omkamper spilt mandag 19.mars

Middlesbrough

v

Manch.Utd 2-2, 0-1

Chelsea FC

v

Tottenham 3-3, 2-1

Blackburn

v

Manchester City 2-0

Plymouth

v

Watford FC 0-1


5.runde spilt 17.februar
(omkamper spilles 27/28 februar)

Chelsea v Norwich  4-0
Watford v Ipswich   1-0
Plymouth v Derby County 2-0
Man. United v Reading 1-1 (3-2)
Arsenal v Blackburn 0-0 (0-1)
M`boro. v W.B.A  2-2 (1-1)
Boro videre etter 5-4 på straffer.
Preston v Manchester City 1-3
Fulham v Tottenham   0-4

4.runde - Spilt lørdag/søndag 27/28.januar:
Omkamper spilles 13/14 februar

West Ham v Watford 0-1
Bristol City v Middlesbrough 2-2/ 2-2 e.e.o
Boro videre etter straffespark
Chelsea v Nottingham Forest 3-0
Ipswich Town v Swansea 1-0
Tottenham v Southend 3-1
Barnet v Plymouth 0-2
Birmingham v Reading 2-3
Derby v Bristol Rovers 1-0
Fulham v Stoke 3-0
Crystal Palace v Preston 0-2
Manchester United v Portsmouth 2-1
Blackpool v Norwich 1-1/2-3 e.e.o
Luton v Blackburn 0-4
Wolverhampton v WBA 0-3
Manchester City v Southampton 3-1
Arsenal v Bolton 1-1/
3-1 e.e.o


3.runde - Spilt 5.-7. januar 2007

Bristol Rovers.  1-0 Hereford United FC
Stoke City FC  2-0 Millwall FC 
Tamworth FC  1-4 Norwich City FC 
Blackpool FC  4-2 Aldershot
Barnet FC  2-1 Colchester United FC 
Sheffield United FC  0-3 Swansea City FC 
Reading FC  3-2 Burnley FC 
Portsmouth FC  2-1 Wigan Athletic FC 
Doncaster  0-4 Bolton Wanderers FC 
West Ham United FC  3-0 Brighton
Derby County FC  3-1 Wrexham FC 
Nottingham 2-0 Charlton Athletic FC 
Preston North End FC  1-0 Sunderland AFC FC
Watford FC  4-1 Stockport County FC 
Crystal Palace FC  2-1 Swindon Town FC 
Chelsea FC  6-1 Macclesfield Town FC 
West Bromwich Albion  3-1 Leeds United AFC FC
Torquay  0-2 Southampton FC 
Liverpool FC  1-3 Arsenal FC 
Manchester United FC  2-1 Aston Villa FC 
Everton FC  1-4 Blackburn Rovers FC 
Retur for uavgjorte oppgjør spilles 16 og 17.januar:
Bristol City FC  3-3, 2-0 Coventry City FC 
Wolverhampton  2-2, 2-0 Oldham Athletic FC 
Chester  0-0, 0-1 Ipswich Town FC   
Peterborough 1-1, 1-2 Plymouth Argyle FC 
Southend United FC  1-1, 2-0 Barnsley FC 
Hull City FC  1-1, 3-4 Middlesbrough FC 
Sheffield Wednesday FC  1-1, 1-2 Manchester City FC  
Queens Park Rangers 2-2, UTS Luton Town FC 
Leicester City FC  2-2, 3-4 Fulham FC 
Birmingham City FC  2-2, 5-1 Newcastle United FC 
Cardiff City FC  0-0, 3-4 Tottenham Hotspur FC 


2.runde

Salisbury City FC

1 - 1

Nottingham Forest FC

Bristol City FC

4 - 3

Gillingham FC

Milton Keynes Dons FC

0 - 2

Blackpool FC

Scunthorpe United FC

0 - 2

Wrexham FC

Brighton

3 - 0

Stafford Rangers FC

Macclesfield Town FC

2 - 1

Hartlepool United FC

Bury FC

2 - 2

Chester City FC

Barnet FC

4 - 1

Northampton Town FC

Tranmere Rovers FC

1 - 2

Peterborough United FC

Darlington FC

1 - 3

Swansea City FC

Torquay United FC

1 - 1

Leyton Orient FC

Bristol Rovers FC

1 - 1

AFC Bournemouth

Swindon Town FC

1 - 0

Morecambe FC

Mansfield Town FC

1 - 1

Doncaster Rovers FC

Rushden & Diamonds FC

1 - 2

Tamworth FC

Aldershot Town FC

1 - 1

Basingstoke Town FC

Hereford United FC

4 - 0

Port Vale FC

Kings Lynn FC

0 - 2

Oldham Athletic FC

Stockport County FC

2 - 1

Wycombe Wanderers FC

Bradford City FC

0 - 0

Millwall FC


1.runde

21 Nov 2006

Aldershot Town FC

2 - 0

Chelmsford City FC

21 Nov 2006

Bury FC

4 - 3

Weymouth FC

21 Nov 2006

Maidenhead United FC

0 - 2

Stafford Rangers FC

21 Nov 2006

Hereford United FC

2 - 0

Shrewsbury Town FC

21 Nov 2006

Grimsby Town FC

0 - 2

Northampton Town FC

21 Nov 2006

Milton Keynes Dons FC

2 - 0

Farsley Celtic FC

21 Nov 2006

Walsall FC

0 - 1

Macclesfield Town FC

21 Nov 2006

Scunthorpe United FC

2 - 0

Cheltenham Town FC

20 Nov 2006

Hartlepool United FC

0 – 0 AETP

Rochdale FC

13 Nov 2006

Macclesfield Town FC

0 - 0

Walsall FC

13 Nov 2006

Havant & Waterlooville FC

1 - 2

Millwall FC

12 Nov 2006

Farsley Celtic FC

0 - 0

Milton Keynes Dons FC

12 Nov 2006

Weymouth FC

2 - 2

Bury FC

11 Nov 2006

AFC Bournemouth

4 - 0

Boston United FC

11 Nov 2006

Wycombe Wanderers FC

2 - 1

Oxford United FC

11 Nov 2006

Peterborough United FC

3 - 0

Rotherham United FC

11 Nov 2006

Torquay United FC

2 - 1

Leatherhead FC

11 Nov 2006

Morecambe FC

2 - 1

Kidderminster Harriers FC

11 Nov 2006

Tranmere Rovers FC

4 - 2

Woking FC

11 Nov 2006

Salisbury City FC

3 - 0

Fleetwood Town FC

11 Nov 2006

Chelmsford City FC

1 - 1

Aldershot Town FC

11 Nov 2006

Nottingham Forest FC

5 - 0

Yeading FC

11 Nov 2006

Stafford Rangers FC

1 - 1

Maidenhead United FC

11 Nov 2006

Northampton Town FC

0 - 0

Grimsby Town FC

11 Nov 2006

Wrexham FC

1 - 0

Stevenage Borough FC

11 Nov 2006

Chesterfield FC

0 - 1

Basingstoke Town FC

11 Nov 2006

Gainsborough Trinity FC

1 - 3

Barnet FC

11 Nov 2006

Clevedon Town FC

1 - 4

Chester City FC

11 Nov 2006

Rushden & Diamonds FC

3 - 1

Yeovil Town FC

11 Nov 2006

Burton Albion FC

1 - 2

Tamworth FC

11 Nov 2006

Brentford FC

0 - 1

Doncaster Rovers FC

11 Nov 2006

Gillingham FC

4 - 1

Bromley FC

11 Nov 2006

York City FC

0 - 1

Bristol City FC

11 Nov 2006

Bishop's Stortford FC

3 - 5

Kings Lynn FC

11 Nov 2006

Exeter City FC

1- 2

Stockport County FC

11 Nov 2006

Kettering Town FC

3 - 4

Oldham Athletic FC

11 Nov 2006

Rochdale FC

1 - 1

Hartlepool United FC

11 Nov 2006

Brighton & Hove Albion FC

8 - 0

Northwich Victoria FC

11 Nov 2006

Mansfield Town FC

1 - 0

Accrington Stanley FC

11 Nov 2006

Bradford City FC

4 - 0

Crewe Alexandra FC

11 Nov 2006

Leyton Orient FC

2 - 1

Notts County FC

11 Nov 2006

Swindon Town FC

3 - 1

Carlisle United FC

11 Nov 2006

Huddersfield Town FC

0 - 1

Blackpool FC

11 Nov 2006

Port Vale FC

2 - 1

Lincoln City FC

11 Nov 2006

Lewes FC

1 - 4

Darlington FC

11 Nov 2006

Barrow FC

2 - 3

Bristol Rovers FC

11 Nov 2006

Newport County FC

1 - 3

Swansea City FC

11 Nov 2006

Shrewsbury Town FC

0 - 0

Hereford United FC

10 Nov 2006

Cheltenham Town FC

0 - 0

Scunthorpe United FC

 


4.kvalrunde (spilt 28.oktober 2006)

Basingstoke Town FC

1 – 1 AETP

Worcester City FC

Bishop's Stortford FC

3 - 2

Dover Athletic FC

Barrow FC

3 - 2

Marine FC

Stafford Rangers FC

3 - 0

Scarborough FC

Tamworth FC

3 - 1

Harrogate Town FC

Gainsborough Trinity FC

2 - 0

Whitley Bay FC

Kings Lynn FC

3 - 0

Hucknall Town FC

Fleetwood Town FC

3 - 0

Wisbech Town FC

Rushden & Diamonds FC

3 - 0

Altrincham FC

Burton Albion FC

1 - 0

Halifax Town FC

Northwich Victoria FC

2 - 0

Cambridge United FC

Farsley Celtic FC

2 - 1

Cambridge City FC

Southport FC

0 - 1

Kettering Town FC

Kidderminster Harriers  

5 - 1

Droylsden FC

Moor Green FC

1 - 2

Morecambe FC

Worcester City FC

1 - 1

Basingstoke Town FC

Crawley Town FC

2 - 3

Lewes FC

Dover Athletic FC

0 - 0

Bishop's Stortford FC

Hungerford Town FC

0 - 3

Weymouth FC

Woking FC

3 - 2

Potters Bar Town FC

Maidenhead United FC

1 - 0

Merthyr Tydfil FC

Welling United FC

0 - 3

Clevedon Town FC

Stevenage Borough FC

4 - 1

Forest Green Rovers FC

Tonbridge Angels FC

0 - 1

Newport County FC

Dagenham & Redbridge

0 - 1

Oxford United FC

Yeading FC

2 - 1

St Albans City FC

Haverhill Rovers FC

0 - 4

Aldershot Town FC

Exeter City FC

2 - 1

AFC Wimbledon

AFC Sudbury

1 - 2

Leatherhead FC

Chelmsford City FC

1 - 0

Gravesend & Northfleet

Grays Athletic FC

1 - 2

Bromley FC

Fisher Athletic FC

0 - 1

Salisbury City FC

Brackley Town FC

0 - 2

Havant & Waterlooville

Newcastle Benfield

0 - 1

York City FC


3.kvalrunde (spilt 14.oktober 2006)

Welling United FC

3 - 1

AFC Hornchurch

Scarborough FC

2 - 0

Ossett Albion FC

Blyth Spartans AFC

1 - 2

Whitley Bay FC

Farsley Celtic FC

1 - 0 AET

Witton Albion FC

Matlock Town FC

2 - 3 AET

Cambridge City FC

Hemel Hempstead

0 - 2

Worcester City FC

Brackley Town FC

2 - 1

Quorn FC

Leatherhead FC

4 - 1

Mangotsfield United FC

Hitchin Town FC

2 - 2 AETP

Clevedon Town FC

Yeading FC

3 - 0

Farnborough Town FC

Ossett Albion FC

1 - 1

Scarborough FC

Durham City FC

0 - 1

Barrow FC

Woodley Sports FC

0 - 2

Gainsborough Trinity FC

Droylsden FC

3 - 2

Skelmersdale United FC

Whitley Bay FC

2 - 2

Blyth Spartans AFC FC

Trafford FC

0 - 1

Harrogate Town FC

Guiseley AFC FC

0 - 1

Newcastle Benfield FC

Marine FC

3 - 2

Stalybridge Celtic FC

Witton Albion FC

1 - 1

Farsley Celtic FC

Fleetwood Town FC

2 - 0

Warrington Town FC

Halesowen Town FC

1 - 2

Kings Lynn FC

Nuneaton Borough FC

0 - 1

Hucknall Town FC

Bedford Town FC

0 - 2

Moor Green FC

Solihull Borough FC

1 - 2

Wisbech Town FC

Cambridge City FC

0 - 0

Matlock Town FC

Woodford United FC

1 - 3

AFC Sudbury

Kettering Town FC

2 - 1

Rocester FC

Worcester City FC

1 - 1

Hemel Hempstead Town FC

Bishop's Stortford FC

2 - 0

Stratford Town FC

Rugby Town FC

1 - 3

Chelmsford City FC

Haverhill Rovers FC

2 - 1

Kidsgrove Athletic FC

Quorn FC

0 - 0

Brackley Town FC

Mangotsfield United

1 - 1

Leatherhead FC

Bashley FC

1 - 2

Hungerford Town FC

Maidenhead United FC

3 - 1

Worthing United FC

Dorchester Town FC

0 - 4

Lewes FC

Heybridge Swifts FC

2 - 3

Dover Athletic FC

Hayes FC

1 - 3

Bromley FC

Margate FC

1 - 2

Potters Bar Town FC

AFC Hornchurch

1 - 1

Welling United FC

Clevedon Town FC

1 - 1

Hitchin Town FC

Cheshunt FC

1 - 2

Tonbridge Angels FC

Eastleigh FC

0 - 1

Salisbury City FC

Newport County FC

4 - 2

Bishop's Cleeve FC

AFC Wimbledon

2 - 1

Evesham United FC

Merthyr Tydfil FC

2 - 0

Slimbridge AFC FC

Havant & Waterl.

2 - 0

Carshalton Athletic FC

Farnborough Town FC

1 - 1

Yeading FC

Basingstoke Town FC

3 - 0

Ashford Town (Middx) FC

Fisher Athletic FC

6 - 1

Metropolitan Police FC


2.kvalrunde
(spilt 30.september 2006)
North Ferriby United FC  0 - 2 Whitley Bay FC 
Leigh RMI FC  0 - 2 Woodley Sports FC 
Droylsden FC  2 - 0 Worksop Town FC 
Burscough FC  1 - 2 Blyth Spartans AFC FC
Trafford FC  5 - 0 Glossop North End FC 
Marske United FC  0 - 2 Skelmersdale United FC 
Farsley Celtic FC  3 - 0 Wakefield FC 
Witton Albion FC  3 - 0 Vauxhall Motors FC 
Prescot Cables FC  1 - 2 Marine FC 
Hyde United FC  0 - 2 Newcastle Benfield 
Scarborough FC  1 - 1 Lancaster City FC 
Lancaster City FC  1 - 2 Scarborough FC 
Ashton United FC  0 - 2 Gainsborough Trinity FC 
Durham City FC  5 - 1 Hallam FC 
Flixton FC  1 - 2 Barrow FC 
Ossett Albion FC  2 - 1 Workington FC 
Curzon Ashton FC  0 - 2 Harrogate Town FC 
Guiseley AFC FC 1 - 0 Gateshead FC 
Fleetwood Town FC  4 - 2 Goole AFC FC
Stalybridge Celtic FC  1 - 1 Frickley Athletic FC 
Frickley Athletic FC  0 - 1 Stalybridge Celtic FC 
Kendal Town FC  1 - 1 Warrington Town FC 
Warrington Town FC  3 - 2 Kendal Town FC 
Raunds Town FC  1 - 2 Stratford Town FC 
Halesowen Town FC  3 - 1 Chasetown FC 
Sutton Coldfield Town FC  0 - 2 Cambridge City FC 
Worcester City FC  2 - 2 Romulus FC 
Romulus FC  1 - 3 Worcester City FC 
Solihull Borough FC  1 - 1 Alfreton Town FC 
Alfreton Town FC  1-3 AET Solihull Borough FC 
Histon FC  0 - 1 Matlock Town FC 
Lincoln United FC  0 - 2 Hucknall Town FC 
Redditch United FC  2 - 3 Wisbech Town FC 
Oadby Town FC  0 - 6 Nuneaton Borough FC 
Kidsgrove Athletic FC  6 - 0 Rothwell Town FC 
Gedling Town FC  0 - 2 Rocester FC 
Belper Town FC  1 - 1 Quorn FC 
Quorn FC  3 - 1 Belper Town FC 
Kings Lynn FC  3 - 1 Causeway United FC 
Ilkeston Town FC  1 - 3 Rugby Town FC 
Kettering Town FC  5 - 1 Yaxley FC 
Moor Green FC  4 - 2 Hinckley United FC 
Buxton FC  0 - 1 Woodford United FC 
East Thurrock United FC  1 - 2 Maidenhead United FC 
Cray Wanderers FC  1 - 1 Leatherhead FC 
Leatherhead FC  4 - 2 Cray Wanderers FC 
Ramsgate FC  0 - 1 Yeading FC 
Heybridge Swifts FC  2 - 2 Didcot Town FC 
Didcot Town FC  1 - 3 Heybridge Swifts FC 
Braintree Town FC  0 - 2 Brackley Town FC 
Hemel Hempstead Town FC  4 - 2 Harrow Borough FC 
AFC Wimbledon  3 - 0 Oxhey Jets FC 
Worthing United FC  4 - 2 Romford FC 
Hastings United FC  1 - 1 Metropolitan Police FC 
Metropolitan Police FC  5 - 1 Hastings United FC 
Hendon FC  0 - 2 Lewes FC 
Fisher Athletic FC  7 - 1 Sittingbourne FC 
Maldon Town FC  0 - 0 Potters Bar Town FC 
Potters Bar Town FC  3-2 AET Maldon Town FC 
Sutton United FC  1 - 3 Bishop's Stortford FC 
Haverhill Rovers FC  1 - 0 Eastbourne Borough FC 
Farnborough Town FC  2 - 0 Slough Town FC 
Worthing FC  0 - 0 Cheshunt FC 
Cheshunt FC  1 - 0 Worthing FC 
Great Wakering Rovers FC  0 - 1 Carshalton Athletic FC 
Lowestoft Town FC  0 - 1 Bromley FC 
Tooting & Mitcham United FC  2 - 3 AFC Sudbury 
Folkestone Invicta FC  1 - 1 Welling United FC 
Welling United FC  3 - 1 Folkestone Invicta FC 
Whitstable Town FC  1 - 2 Margate FC 
Walton & Hersham FC  2 - 2 Ashford Town (Middx) FC 
Ashford Town (Middx) FC  3-1 AET Walton & Hersham FC 
Billericay Town FC  0 - 0 Hayes FC 
Hayes FC  2 - 1 Billericay Town FC 
Thurrock FC  0 - 3 Dover Athletic FC 
Tonbridge Angels FC  1 - 1 Banbury United FC 
Banbury United FC  1 - 2 Tonbridge Angels FC 
Bedford Town FC  3 - 2 Dunstable Town FC 
Hitchin Town FC  0 - 0 Bognor Regis Town FC 
Bognor Regis Town FC  0 - 1 Hitchin Town FC 
Boreham Wood FC  0 - 2 AFC Hornchurch 
Dereham Town FC  2 - 2 Chelmsford City FC 
Chelmsford City FC  4 - 0 Dereham Town FC 
Dorchester Town FC  3 - 0 Cinderford Town FC 
Bishop's Cleeve FC  3 - 1 Oxford City FC 
Eastleigh FC  3 - 2 Gloucester City FC 
Clevedon Town FC  3 - 1 Willand Rovers FC 
Slimbridge AFC FC 3 - 1 Chippenham Town FC 
Lymington & New Milton FC  0 - 0 Basingstoke Town FC 
Basingstoke Town FC  1 - 0 Lymington & New Milton FC 
Bideford FC  0 - 3 Newport County FC 
Bashley FC  3 - 1 Taunton Town FC 
Moneyfields FC  0 - 4 Evesham United FC 
Bath City FC  0 - 0 Merthyr Tydfil FC 
Merthyr Tydfil FC  3 - 2 Bath City FC 
Havant & Waterlooville FC  3 - 1 Team Bath FC 
VT FC  0 - 3 Salisbury City FC 
Weston Super Mare FC  1 - 2 Hungerford Town FC 
Mangotsfield United FC  3 - 1 St Blazey FC 

1.kvalrunde:
spilt 15-16.september 2006
Chorley FC  1 - 3 North Ferriby United FC 
Durham City FC  2 - 0 Alsager Town FC 
Eccleshill United FC  1 - 2 Flixton FC 
Witton Albion FC  3 - 2 Sheffield FC 
Armthorpe Welfare FC  1 - 3 Burscough FC 
Cammell Laird FC  0 - 2 Newcastle Benfield (Bay Plastics) FC
Fleetwood Town FC  3 - 0 Jarrow Roofing Boldon CA FC 
Guiseley AFC FC 2 - 1 Mossley AFC FC
Long Eaton United FC  1 - 3 Warrington Town FC 
Glossop North End FC  3 - 1 New Mills FC 
Chadderton FC  1 - 1 Trafford FC 
Trafford FC  3 - 1 Chadderton FC 
Winterton Rangers FC  0 - 5 Kendal Town FC 
Hallam FC  2 - 1 Sunderland Nissan FC 
Clitheroe FC  0 - 2 Marine FC 
Radcliffe Borough FC  1 - 2 Skelmersdale United FC 
Whitby Town FC  2 - 4 Frickley Athletic FC 
Harrogate Railway FC  3 - 4 Marske United FC 
Gateshead FC  3 - 1 Rossendale United FC 
Whitley Bay FC  3 - 2 Norton & Stockton Ancients FC 
Newcastle Blue Star FC  0 - 4 Prescot Cables FC 
Chester-Le-Street Town FC  0 - 1 Wakefield FC 
Woodley Sports FC  4 - 0 Bishop Auckland FC 
Ossett Town FC  1 - 2 Ossett Albion FC 
Curzon Ashton FC  4 - 2 Billingham Town FC 
Goole AFC FC 4 - 1 Spennymoor Town FC 
Ashton United FC  4 - 2 Padiham FC 
Sutton Coldfield Town FC  3 - 0 Newcastle Town FC 
Oadby Town FC  4 - 2 Grantham Town FC 
Bedworth United FC  1 - 3 Matlock Town FC 
AFC Telford United  2 - 4 Halesowen Town FC 
Gresley Rovers FC  0 - 1 Quorn FC 
Rugby Town FC  4 - 1 Deeping Rangers FC 
Kidsgrove Athletic FC  0 - 0 Leek Town FC 
Leek Town FC  0 - 1 Kidsgrove Athletic FC 
Romulus FC  6 - 0 Shirebrook Town FC 
Hednesford Town FC  1 - 1 Gedling Town FC 
Gedling Town FC  1 - 0 Hednesford Town FC 
Shepshed Dynamo FC  0 - 2 Chasetown FC 
Causeway United FC  2 - 0 Boldmere St Michaels FC 
Tipton Town FC  1 - 1 Buxton FC 
Buxton FC  2 - 1 Tipton Town FC 
Belper Town FC  4 - 0 Westfields FC 
Rocester FC  1 - 0 Leamington FC 
Ilkeston Town FC  1 - 1 Bromsgrove Rovers FC 
Bromsgrove Rovers FC  0 - 1 Ilkeston Town FC 
Corby Town FC  1 - 3 Solihull Borough FC 
Lincoln United FC  2 - 2 Stamford AFC FC
Stamford AFC FC 1 - 2 Lincoln United FC 
Willenhall Town FC  2 - 3 Stratford Town FC 
Canvey Island FC  1 - 3 Lowestoft Town FC 
Boreham Wood FC  8 - 2 St Ives Town FC 
Hendon FC  4 - 0 Arlesey Town FC 
Potters Bar Town FC  2 - 1 Wealdstone FC 
Hitchin Town FC  1 - 1 Saffron Walden Town FC 
Saffron Walden Town FC  1 - 1 Hitchin Town FC 
Hemel Hempstead Town FC  6 - 3 Leyton FC 
AFC Sudbury  1 - 0 Waltham Forest FC 
Woodford United FC  3 - 1 Wroxham FC 
Great Wakering Rovers FC  2 - 1 Burnham Ramblers FC 
Redbridge FC  1 - 2 AFC Hornchurch 
Heybridge Swifts FC  6 - 1 Potton United FC 
Buckingham Town FC  1 - 4 Raunds Town FC 
Hampton & Richmond Borough FC  1 - 1 Billericay Town FC 
Billericay Town FC  0 - 0AETP Hampton & Richmond Borough FC 
Dunstable Town FC  3 - 2 Leiston FC 
Haverhill Rovers FC  3 - 1 Broxbourne Borough V&E FC 
Banbury United FC  5 - 1 Beaconsfield SYCOB FC 
Wingate & Finchley FC  1 - 2 East Thurrock United FC 
Tiptree United FC  0 - 4 Brackley Town FC 
Maldon Town FC  2 - 1 Staines Town FC 
Tring Athletic FC  1 - 5 Kings Lynn FC 
Wivenhoe Town FC  1 - 2 Yaxley FC 
Long Buckby FC  1 - 2 Rothwell Town FC 
Bury Town FC  0 - 2 Wisbech Town FC 
Oxhey Jets FC  1 - 0 Ruislip Manor FC 
Harrow Borough FC  2 - 0 Northwood FC 
Romford FC  3 - 0 Leighton Town FC 
Chesham United FC  2 - 3 Cheshunt FC 
Barking FC  1 - 4 Chelmsford City FC 
Needham Market FC  3 - 4 Dereham Town FC 
Worthing FC  3 - 0 Colliers Wood United FC 
Ashford Town FC  1 - 3 Tonbridge Angels FC 
Cobham FC  1 - 2 Slough Town FC 
Sittingbourne FC  3 - 0 Hassocks FC 
Margate FC  0 - 0 Fleet Town FC 
Fleet Town FC  0 - 1 Margate FC 
Maidenhead United FC  1 - 1 Carterton FC 
Carterton FC  2 - 3 Maidenhead United FC 
Dover Athletic FC  6 - 1 Alton Town FC 
Dartford FC  0 - 2 Hastings United FC 
Whyteleafe FC  1 - 2 Folkestone Invicta FC 
Ashford Town (Middx) FC  4 - 0 Maidstone United FC 
Molesey FC  1 - 1 Leatherhead FC 
Leatherhead FC  3 - 0 Molesey FC 
Hungerford Town FC  3 - 0 Ardley United FC 
Tooting & Mitcham United FC  6 - 0 Lancing FC 
Bromley FC  4 - 0 AFC Totton 
Cowes Sports FC  1 - 2 Lymington & New Milton FC 
Oxford City FC  5 - 0 Chertsey Town FC 
North Greenford United FC  0 - 1 VT FC 
Kingstonian FC  1 - 2 Ramsgate FC 
Andover FC  0 - 2 Carshalton Athletic FC 
Walton & Hersham FC  3 - 0 Dulwich Hamlet FC 
Whitstable Town FC  1 - 0 Croydon Athletic FC 
Winchester City FC  2 - 2 Cray Wanderers FC 
Cray Wanderers FC  2 - 2 AETP Winchester City FC 
Bashley FC  5 - 0 VCD Athletic FC 
AFC Wimbledon  1 - 0 Horsham FC 
Worthing United FC  3 - 2 Hamble ASSC FC 
Didcot Town FC  6 - 1 Whitehawk FC 
Moneyfields FC  3 - 1 AFC Wallingford 
East Preston FC  1 - 3 Metropolitan Police FC 
Fairford Town FC  0 - 3 Cinderford Town FC 
Downton FC  0 - 7 Team Bath FC 
St Blazey FC  3 - 1 Saltash United FC 
Cirencester Town FC  2 - 3 Merthyr Tydfil FC 
Bishop Sutton FC  0 - 0 Bishop's Cleeve FC 
Bishop's Cleeve FC  5 - 1 Bishop Sutton FC 
Radstock Town FC  1 - 6 Evesham United FC 
Mangotsfield United FC  1 - 0 Paulton Rovers FC 
Taunton Town FC  2 - 2 Swindon Supermarine FC 
Swindon Supermarine FC  2 - 3 Taunton Town FC 
Bath City FC  0 - 0 Tiverton Town FC 
Tiverton Town FC  1 - 3 Bath City FC 
Bideford FC  2 - 2 Bridgwater Town FC 
Bridgwater Town FC  0 - 2 Bideford FC 
Willand Rovers FC  4 - 0 Tavistock FC 
Clevedon Town FC  1 - 1 Truro City FC 
Truro City FC  0 - 1 Clevedon Town FC 
Gloucester City FC  0 - 0 Liskeard Athletic FC 
Liskeard Athletic FC  0 - 3 Gloucester City FC 
Yate Town FC  1 - 2 Slimbridge AFC FC
Chippenham Town FC  2 - 0 Corsham Town FC 
   


Markis
LTD©2007
Totalt antall besøkende:   
Det er