Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg til URL Kontakt

Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  VM 2018
  EM 2016
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908- I dag

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2018
Les nå
   
VM 2018
Alt du trenger
om fotball-VM i
Russland 2018
Les mer
 
Mesterskap
VM 2018
  EM 2016
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
  Copa America
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
TV-fotball

 
Tabeller
 
Betsafe bonus


 
På TV:
 
Get Lucky

 
BEST PÅ SPILL?

BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermulighter i et stort
utvalg av spill.

Betsafe ble kåret til
verden beste bookmaker
av tippebladet TIPS.


Register deg nå!

 
BETSSON 50 ÅR

 
BABES

 

 

Alt om fotball

 
 
 


Fotballstatistikk - Eliteserien

På våre statistikksider får du oversikten over alle tidligere vinnere av nasjonale og internasjonale mesterskap. Du finner også mer detaljerte opplysninger som f.eks. alle lagopstillinger og fakta fra alle kamper i alle VM! Velg alternativ statistikk med knappene under. Siden du er på er markert med i en lysere farge.
 
Intern. mesterskap Nasjonale mesterskap Toppscorere Årets spiller
VM-statistikk Norsk fotball generelt Norsk Eliteserie Engelsk fotball
Verdensrekorder Norske rekorder Norges landslag Englands landsl.


Statistikk for den norske Eliteserien
På denne siden finner du følgende statistikk:

Seriemesterskap
Maratontabellen 1949-2018
Fullstendige tabeller 1970-2018
Toppscorer 1963-2018
Mer statistikk for Norsk fotball (1.divisjon, kvinnefotball m.m.)

Se også:
Norges landslag Statistikk/historie
Tidl. vinnere
Norgesrekorder

Prøv også rsssf Norway -
Flust av tall og statistikk for Norsk fotball.


 

Seriemesterskap 1949-2018 (f.o.m. hovedserien)
26 - Rosenborg (1967, 1969, 1971, 1985, 1988, 1990, 1992,
1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002,
2003, 2004, 2006, 2009, 2010, 2015, 2016, 2017, 2018)
8 - Viking (1957/58, 1972, 1973, 1974, 1975, 1979, 1982, 1991)
7- Fredrikstad (1948/49, 1950/51, 1951/52, 1953/54, 1956/57, 1959/60, 1960/61)
5 - Lillestrøm (1958/59, 1976, 1977, 1986, 1989)
5 - Vålerenga (1965, 1981, 1983, 1984, 2005)
3 - Molde (2011, 2012, 2014)
3
- Brann (1961/62, 1963, 2007)
3 - Larvik Turn (1952/53, 1954/55, 1955/56)
2 - Strømsgodset (1970, 2013)
2
- Lyn (1964, 1968)
2 - Start (1978, 1980)
1 - Fram (1949/50)
1 - Moss (1987)
1 - Skeid (1966)
1 - Stabæk (2008)

 

Maratontabellen 1949-2018
(f.o.m Hovedseriens start i 1949) - oppdatert ved sesongslutt 2018

#KlubbSVUTMål+Mål-P
1Rosenborg1282696308278262614872396
2Viking1435605385445226119012200
3Lillestrøm1233528321384204816301905
4Brann1317527299491212120511880
5Vålerenga1254488303463197118581767
6Molde1026448239339168514681583
7Fredrikstad785357180248150211401251
8Start916315217384133314871162
9Odd775310178287121912071108
10Tromsø806293203310113811691082
11Strømsgosdset.748298164286123912291058
12Lyn69925917226811311117949
13Stabæk6082511392181012911892
14Skeid591242118231981897844
15Bodø/Glimt594201146247895977749
16HamKam474154116204606750578
17Moss456153108195645752567
18Kongsvinger42415197176600700550
19Bryne39013397160561614496
20Sogndal468124124220566830496
21Aalesund37412989156506583476
22Haugesund34812977142501532464
23Sarpsborg FK33211884130457500438
24Mjøndalen34411472158419538414
25Sandefjord BK2488854106349415318
26Frigg220745393307399275
27Sarpsborg 08210676281280332263
28Larvik Turn159752955359277254
29Strømmen198664587323329243
30Eik Tønsberg154573067243272201
31Steinkjer152513467246309187
32Asker112522832238174184
33Sandefjord2024443115236378175
34Sparta126463050185200168
35Hødd120282567146240109
36Raufoss10425245513820299
37Ørn-Horten8628144414620798
38Hønefoss902029419215189
39Sandnes Ulf9021244510716787
40Kristiansund60231720908786
41Ranheim862313509718482
42Greåker7221163510114679
43Lisleby7620144210516174
44Fyllingen661719306510670
45Fram Larvik44161117597159
46Rapid56159327813454
47Freidig561410328213052
48Årstad561311326614150
49Strindheim48910295411437
50Varegg42811234710935
51Ålgård2881010263534
52Selbak2861210394630
53Mjølner447928338330
54Storm2851013335125
55Kvik287417356925
56Haugar222128203818
57Pors324523218017
58Gjøvik-Lyn185112294716
59Vard Haugesund222911213615
60Stavanger14356152314
61Djerv 1919223415175913
62Sandaker14329223111
63Geithus14329184511
64Kapp14221019558
65Brage1414914307
66Os22051715505
67Kristiansund FK14121116555
68Snøgg1404109374
69Nordnes1411128394

*Sandeford BK og Runar IL grunnla i 1998 et samarbeid og opprettet klubben Sandefjord
fotball. Sandefjord fotball og Sandefjord BK er derfor to forskjellige klubber.
Sistnevnte holder til i lavere divisjoner i Vestfold.

 

Toppscorere - Se også: Norske fotballrekorder

År     Mål  Navn (Klubb)
2018 17 - Franck Boli (Stabæk)
2017 19 - Niklas Bendtner (Rosenborg)
2016 19 - Christian Gytkjær (Rosenborg)
2015  22 - Alexander Søderlund (Rosenborg)
2014  25 - Vidar Örn Kjartansson (Vålerenga)
2013  16 - Frode Johnsen (ODD)
2012  14 - Peter Kovacs (Str.godset)
                 -
Zdenek Ondrášek (Tromsø)
2011  17 -  Mostafa Abdellaoue (Tromsø)
2010  16 - Baye Djibi Fall (Molde)
2009  17 - Rade Prica (Rosenborg)
2008  16 - Daniel Nannskog (Stabæk)
2007  22 - Thorstein Helstad (Brann)
2006  19 - Daniel Nannskog (Stabæk)
2005  16 - Ole Martin Årst (Tromsø)
2004  19 - Frode Johnsen (Rosenborg)
2003  17 - Harald Brattbakk (Rosenborg)
2002  17 - Harald Brattbakk (Rosenborg)
2001  17 - T. Helstad (Brann)
                 - Frode Johnsen (Rosenborg),
                 - Clayton Zane (LSK)
2000  18 - Thorstein Helstad (Brann)
1999  23 - Rune Lange (Tromsø)
1998  27 - Sigurd Rushfeldt (Rosenborg)
1997  25 - Sigurd Rushfeldt (Rosenborg)
1996  28 - Harald Brattbakk (Rosenborg)
1995  26 - Harald Brattbakk (Rosenborg)
1994  17 - Harald Brattbakk (Rosenborg)
1993  19 - Mons Ivar Mjelde (Lillestrøm)
1992  17 - Kjell Roar Kaasa (Kongsvinger)
1991  12 - Karl-Petter Løken (Rosenborg)
1990  20 - Tore André Dahlum (Start)
1989  18 - Jahn Ivar Jakobsen (Rosenborg)
1988  14 - Jan Åge Fjørtoft (Lillestrøm)
1987  18 - Jan Kr. Fjærestad (Moss)
1986  12 - Arve Seland (Start)
1985  23 - Jørn Andersen (Vålerenga)
1984  13 - Sverre Brandhaug (Rosenborg)
1983  14 - Olav Nysæter (Kongsvinger)
1982  11 - Tor Arne Granerud (Hamarkameratene)
                 - Trygve Johannessen (Viking)
1981  16 - Pål Jacobsen (Vålerenga)
1980  14 - Arne Dokken (Lillestrøm)
1979  16 - Odd Iversen (Vålerenga)
1978  17 - Tom Lund (Lillestrøm)
1977  18 - Trygve Johannessen (Viking)
1976  17 - Jan Fuglset (Molde)
1975  18 - Arne Dokken (Strømsgodset)
1974  13 - Odd Berg (Molde)
1973  17 - Sten Karlsen (Hamarkameratene)
1972  16 - Egil Solberg (Mjøndalen),
                 - Johannes Vold (Viking)
1971  17 - Jan Fuglset (Fredrikstad)
1970  16 - Steinar Pettersen (Strømsgodset)
1969  26 - Odd Iversen (Rosenborg)
1968  30 - Odd Iversen (Rosenborg)
1967  17 - Odd Iversen (Rosenborg)
1966  20 - Per Kristoffersen (Fredrikstad)
1965  19 - Harald Berg (Lyn)
1964  18 - Ole Stavrum (Lyn)
1963  16 - Leif Eriksen (Vålerenga)

 

Slutt-tabeller 1970-2018

2018

#

Klubb

S

V

U

T

MF

P

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Rosenb.

Molde

Brann

Hauges.

Kr.sund

Vålerenga

Ranheim

Sarpsb.

Odd

Tromsø

B/Glimt

Lillestrøm

Strømsg.

Stabæk

Start

Sandefjord

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

19

18

17

16

13

11

12

11

11

11

6

7

7

6

8

4

7

5

7

5

7

9

6

8

7

3

14

11

10

11

5

11

4

7

6

9

10

10

12

11

12

16

10

12

13

13

17

15

51-24

63-36

45-31

45-33

46-41

39-44

43-50

46-39

39-38

41-48

32-35

34-44

46-48

37-50

30-54

35-57

64

59

58

53

46

42

42

41

40

36

32

32

31

29

29

23

 


2017

#

Klubb

S

V

U

T

MF

P

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Rosenb.
Molde
Sarpsb.
Strømsg.
Brann
Odd
Kr.sund
Vålerenga
Stabæk
Hauges.
Tromsø
Lillestrøm
Sandefj.
Sogndal
Aalesund
Viking
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
18
16
13
14
13
12
10
11
10
11
9
10
11
8
8
6
7
6
12
8
8
6
10
6
9
6
8
7
3
8
8
6
5
8
5
8
9
12
10
13
11
13
14
13
16
13
14
18
57-20
50-35
50-36
45-37
51-36
27-39
44-46
48-46
46-50
35-39
42-49
40-43
38-51
38-48
38-50
33-57
61
54
51
50
47
42
40
39
39
39
38
37
36
32
32
24

 

2016

#

Klubb

S

V

U

T

Mål

P

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Rosenb
Brann
Odd
Hauges.
Molde
Sarpsb.
Strømsg.
Viking
Aalesund
Vålerenga
Sogndal
Lillestrøm
Tromsø
Stabæk
B.Glimt
Start
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30

21
16
15
12
13
12
12
12
12
10
8
8
9
8
8
2

7
6
6
10
6
9
8
7
6
8
12
10
7
7
6
10

3
8
9
8
11
9
10
11
12
12
10
12
14
15
16
18

65-25
42-27
44-35
47-43
48-42
35-37
44-40
33-35
46-51
41-39
33-37
45-50
36-46
35-42
36-45
23-59

69
54
51
46
45
45
44
43
42
38
36
34
34
31
30
16

 


2015

#

Klubb

S

V

U

T

Mål

P

1

3

2

4

5

6

8

7

9

10

11

12

13

14

15

16

Rosenborg

Strømsgodset

Stabæk

Odd

Viking

Molde

Vålerenga

Lillestrøm

Bodø / Glimt

Aalesund

Sarpsborg 08

Haugesund

Tromsø

Start

Mjøndalen

Sandefjord

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

21

17

17

15

17

15

14

12

12

11

8

8

7

5

4

4

6

6

5

10

2

7

7

9

4

5

10

7

8

7

9

4

3

7

8

5

11

8

9

9

14

14

12

15

15

18

17

22

73-27

67-44

54-43

61-61

53-39

62-31

49-41

45-43

53-56

42-57

37-49

33-52

36-50

35-64

38-69

36-68

69

57

56

55

53

52

49

44

40

38

34

31

29

22

21

16

 

2014

# Klubb S V U T Mål P

1

3

2

4

5

6

8

7

9

10

11

12

13

14

15

16

Molde

Rosenb.

Odd

Strømsg.

Lillestrøm

Vålerenga

Aalesund

Sarpsb.

Stabæk

Viking

Hauges.

Start

B.Glimt

Brann

Sogndal

Sandnes

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

22

18

17

15

13

11

11

10

11

8

10

10

10

8

6

4

5

6

7

5

7

9

8

10

6

12

6

5

5

5

6

10

3

6

6

10

10

10

11

10

13

10

14

16

15

17

18

16

62-24

64-43

52-32

48-42

49-35

59-53

40-39

41-48

44-52

42-42

43-49

47-60

45-60

41-54

31-49

27-53

71

60

58

50

46

42

41

40

39

36

36

35

35

29

24

22


 

2013

# Klubb S V U T Mål P

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Strømsg.

Rosenb.

Hauges.

Aalesund

Viking

Molde

Odd

Brann

Start

Lillestrøm

Vålerenga

Sogndal

Sandnes

Sarpsborg

Tromsø

Hønefoss

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

30

19

18

15

14

12

12

11

11

10

9

10

8

9

8

7

6

6

8

6

7

10

8

7

6

8

9

6

9

6

7

8

11

5

4

9

9

8

10

12

13

12

12

14

13

15

15

15

13

66-26

50-25

41-39

55-44

41-36

47-38

43-39

46-46

43-46

37-44

41-50

33-47

36-58

40-58

41-50

34-47

63

62

51

49

46

44

40

39

38

36

36

33

33

31

29

29

2012

# Klubb S V U T Mål P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Molde
Strømsg
Rosenb.
Tromsø
Viking
Brann
Hauges.
Vålerenga
Lillestrøm
Odd
Aalesund
Sogndal
Hønefoss
Sandnes
Fredrikst.
Stabæk
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
19
17
15
14
14
13
11
12
9
11
9
8
7
8
9
5
5
7
10
8
7
3
9
5
12
7
11
10
12
8
4
2
6
6
5
8
9
15
10
13
9
12
10
12
11
14
17
23
51-31
62-40
53-26
45-32
41-36
57-50
46-40
42-44
46-47
40-43
40-41
29-37
30-42
44-56
42-59
25-69
62
58
55
49
49
42
42
41
39
39
38
34
33
32
30
17

2011

# Klubb S V U T Mål P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Molde
Tromsø
Rosenb.
Brann
Odd
Hauges.
Vålerenga
Strømsg.
Aalesund
Stabæk
Viking
Fredrikstad
Lillestrøm
Sogndal
Start
Sarpsborg
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
17
15
14
14
13
14
14
12
12
11
9
10
9
8
7
5
7
8
7
6
6
5
5
9
7
6
10
6
7
10
5
6
6
7
9
10
11
11
11
9
11
13
11
14
14
12
18
19
53-38
56-34
69-44
51-49
44-44
55-43
42-33
44-43
36-38
44-50
33-40
38-41
46-52
24-31
39-60
31-65
58
53
49
48
48
47
47
45
43
39
37
36
34
34
26
21

2010

# Klubb S V U T Mål P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Rosenborg
Vålerenga
Tromsø
Aalesund
Odd Grenland
Haugesund
Strømsgodset
Start
Viking
Lillestrøm
Molde
Stabæk
Brann
Hønefoss
Kongsvinger
Sandefjord
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
19
19
14
14
12
12
13
11
10
9
10
11
8
7
4
2
11
4
8
5
10
9
4
9
11
13
10
6
10
6
8
6
0
7
8
11
8
9
13
10
9
8
10
13
12
17
18
22
58-24
69-36
36-30
46-37
48-48
51-39
51-59
57-60
48-41
51-44
42-45
46-47
48-50
28-62
27-58
25-58
68
61
50
47
46
45
43
42
41
40
40
39
34
27
20
12
2009
# Klubb S V U T Mål P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Rosenborg
Molde
Stabæk
Odd Grenland
Brann
Tromsø
Vålerenga
Sandefjord
Start
Viking
Lillestrøm
Strømsgodset
Aalesunds FK
Fredrikstad
Bodø/ Glimt
Lyn Oslo
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
30
20
17
15
12
12
10
12
10
10
9
9
10
9
10
6
2
9
5
8
10
8
10
4
10
10
11
10
6
9
4
10
10
1
8
7
8
10
10
14
10
10
10
11
14
12
16
14
18
60-22
62-35
52-34
53-44
51-49
35-36
47-50
39-44
46-52
38-40
43-50
40-42
34-43
39-44
29-53
29-59
69
56
53
46
44
40
40
40
40
38
37
36
36
34
28
16
2008
Lag   S V U T Mål









10 
11 
12 
13 
14 
Stabæk
Fredrikstad
Tromsø
Bodø/Glimt
Rosenborg
Viking
Lyn
Brann
Molde
Vålerenga
Strømsgodset
Lillestrøm
Aalesund
HamKam
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
16
14
12
12
11
11
11
8
7
8
8
7
7
5
6
6
8
6
6
6
5
9
10
6
5
7
4
6
4
6
6
8
9
9
10
9
9
12
13
12
15
15
58-24
38-28
36-23
37-38
40-34
38-32
38-34
36-36
39-43
31-37
33-44
30-40
29-42
22-50
54
48
44
42
39
39
38
33
31
30
29
28
25
21
2007
# Klubb S V U T Mål P









10 
11 
12 
13 
14 
Brann
Stabæk
Viking
Lillestrøm
Rosenborg
Tromsø
Vålerenga
Fredrikstad
Lyn
Strømsgodset
Aalesund
Odd Grenland
Start
Sandefjord
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
17
14
14
12
12
12
10
9
10
8
9
8
6
4
3
6
5
8
5
4
6
9
4
6
3
3
8
4
6
6
7
6
9
10
10
8
12
12
14
15
12
18
59-39
53-35
50-40
47-28
53-39
45-44
34-34
37-40
43-46
34-47
40-56
33-43
34-44
26-53
54
48
47
44
41
40
36
36
34
30
30
27
26
16
2006
Lag   S V U T Mål P
1
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Brann
Vålerenga
Lillestrøm
Stabæk
Start
Lyn Oslo
Fredrikstad
Sandefjord
Tromsø
Viking
Odd Grenland
Ham-Kam
Molde
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
15
14
13
12
10
10
10
8
9
8
8
7
7
7
8
4
5
8
9
7
5
8
5
5
5
8
7
4
3
8
8
6
7
9
11
10
12
13
13
11
12
15
47 - 24
39 - 36
43 - 28
44 - 33
53 - 36
29 - 32
33 - 36
38 - 46
37 - 47
33 - 39
31 - 37
30 - 38
35 - 39
29 - 50
53
46
44
44
39
37
35
32
32
29
29
29
28
25
2005
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Vålerenga
Start
Lyn Oslo
Lillestrøm SK
Viking
Brann
Rosenborg
Tromsø
Odd Grenland
Ham-Kam
Fredrikstad
Molde
Aalesund
Bodø/Glimt
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
13
13
12
12
12
10
10
8
9
8
8
8
6
6
7
6
8
6
5
7
4
10
6
7
7
6
9
6
6
7
6
8
9
9
12
8
11
11
11
12
11
14
40 - 27
47 - 35
37 - 21
37 - 31
37 - 32
43 - 32
50 - 42
31 - 30
28 - 51
31 - 37
35 - 44
40 - 46
30 - 42
29 - 45
46
45
44
42
41
37
34
34
33
31
31
30
27
24
2004
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Vålerenga
Brann
Tromsø
Ham-Kam
Lyn Oslo
Lillestrøm
Odd Grenland
Viking
Fredrikstad
Molde
Bodø/Glimt
Stabæk
Sogndal
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
14
13
12
12
10
9
8
9
7
9
7
7
7
5
6
9
4
4
8
10
11
8
12
5
10
6
6
7
6
4
10
10
8
7
7
9
7
12
9
13
13
14
52 - 34
40 - 22
46 - 40
38 - 32
34 - 33
30 - 31
45 - 33
47 - 44
31 - 33
42 - 54
34 - 37
28 - 41
25 - 40
39 - 57
48
48
40
40
38
37
35
35
33
32
31
27
27
22
2003
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Bodø/Glimt
Stabæk
Odd Grenland
Viking
Brann
Lillestrøm
Sogndal
Molde
Lyn
Tromsø
Vålerenga
Aalesunds 
Bryne
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
19
14
11
11
9
10
10
9
9
8
8
6
7
7
4
5
9
5
10
7
7
8
4
6
5
10
7
1
3
7
6
10
7
9
9
9
13
12
13
10
12
18
68 - 28
45 - 30
51 - 35
46 - 43
46 - 34
45 - 47
33 - 35
43 - 46
32 - 41
34 - 45
30 - 52
30 - 33
30 - 43
35 - 56
61
47
42
38
37
37
37
35
31
30
29
28
28
22
2002
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Molde
Lyn
Viking
Stabæk
Odd Grenland
Lillestrøm
Vålerenga
Bryne
Bodø/Glimt
Sogndal
Brann
Moss
Start
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
17
15
14
11
12
12
10
7
8
9
8
8
6
2
5
5
5
11
6
5
6
12
7
4
6
3
6
5
4
6
7
4
8
9
10
7
11
13
12
15
14
19
57 - 30
48 - 26
36 - 29
44 - 31
48 - 34
36 - 30
37 - 30
38 - 31
38 - 39
38 - 41
37 - 51
35 - 52
32 - 49
21 - 72
56
50
47
44
42
41
36
33
31
31
30
27
24
11
2001
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Lillestrøm
Viking
Stabæk
Molde
Odd Grenland
Brann
Sogndal
Bodø/Glimt
Moss
Lyn
Bryne
Strømsgodset
Tromsø
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
17
17
14
14
13
12
12
9
7
9
6
6
3
4
6
5
7
3
5
6
5
5
8
2
8
4
10
4
3
4
5
9
8
8
9
12
11
15
12
16
13
18
71 - 30
64 - 33
43 - 29
45 - 39
54 - 41
50 - 40
63 - 48
45 - 61
45 - 47
35 - 48
40 - 49
33 - 61
40 - 73
23 - 52
57
56
49
45
44
42
41
32
29
29
26
22
19
16
2000
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Brann
Viking
Tromsø
Stabæk
Lillestrøm
Molde
Odd Grenland
Moss
Bodø/Glimt
Bryne
Vålerenga
Start
Haugesund
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
16
14
13
13
12
11
11
11
8
6
7
5
5
5
6
5
6
5
6
7
7
5
8
10
6
9
6
4
4
7
7
8
8
8
8
10
10
10
13
12
15
17
61 - 26
53 - 40
51 - 39
51 - 46
59 - 33
42 - 29
46 - 47
40 - 31
38 - 44
48 - 59
32 - 60
32 - 44
40 - 66
33 - 62
54
47
45
44
42
40
40
38
32
28
27
24
21
19
1999
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Molde
Brann
Lillestrøm
Stabæk
Tromsø
Odd Grenland
Viking
Bodø/Glimt
Moss
Vålerenga
Strømsgodset
Skeid
Kongsvinger
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
18
16
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
7
6
2
2
1
3
4
5
3
3
4
2
4
3
2
2
6
8
9
8
8
8
11
12
12
15
14
16
17
18
75 - 33
49 - 37
45 - 40
60 - 41
58 - 49
70 - 46
42 - 48
51 - 48
52 - 54
39 - 46
40 - 53
46 - 68
36 - 75
34 - 59
56
50
49
48
46
44
39
36
34
29
28
24
23
20
1998
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Molde
Stabæk
Viking
Bodø/Glimt
Brann
Vålerenga
Lillestrøm
Moss
Strømsgodset
Tromsø
Kongsvinger
Haugesund
Sogndal
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
20
16
16
14
9
9
10
9
10
9
7
7
6
4
3
6
5
4
9
8
3
6
2
5
7
5
5
4
3
4
5
8
8
9
13
11
14
12
12
14
15
18
79 - 23
70 - 34
63 - 29
66 - 44
47 - 47
44 - 39
44 - 48
41 - 49
36 - 55
40 - 61
39 - 48
35 - 59
41 - 55
26 - 80
63
54
53
46
36
35
33
33
32
32
28
26
23
16
1997
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Brann
Strømsgodset
Molde
Stabæk
Kongsvinger
Bodø/Glimt
Viking
Lillestrøm
Haugesund
Sogndal
Tromsø
Lyn
Skeid
26
26
26
26
26
26
26
26
27
26
26
26
27
26
18
15
14
13
13
11
10
8
9
9
8
6
4
3
7
5
4
6
4
5
7
10
6
5
5
10
6
4
1
6
8
7
9
10
9
8
12
12
13
10
17
19
87 - 20
59 - 37
58 - 44
47 - 36
33 - 35
43 - 48
39 - 34
42 - 34
34 - 43
31 - 38
34 - 56
37 - 44
28 - 58
27 - 72
61
50
46
45
43
38
37
34
33
32
29
28
18
13
1996
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Lillestrøm
Viking
Brann
Tromsø
Stabæk
Kongsvinger
Molde
Skeid
Bodø/Glimt
Strømsgodset
Moss
Vålerenga
Start
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
18
13
12
11
11
9
10
9
10
9
8
7
6
5
5
7
7
9
8
9
6
6
2
4
5
8
9
3
3
6
7
6
7
8
10
11
14
13
13
11
11
18
82 - 26
54 - 33
50 - 32
64 - 50
46 - 41
47 - 45
38 - 48
45 - 38
33 - 59
44 - 49
40 - 59
28 - 47
30 - 40
37 - 71
59
46
43
42
41
36
36
33
32
31
29
29
27 18
             
1995
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Rosenborg
Molde
Bodø/Glimt
Lillestrøm
Viking
Vålerenga
Tromsø
Start
Stabæk
Brann
Kongsvinger
Hødd
Ham-Kam
Strindheim
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
26
19
14
12
11
12
11
11
11
9
9
7
8
8
4
5
5
7
8
4
6
5
1
6
5
8
4
3
5
2
7
7
7
10
9
10
14
11
12
11
14
15
17
78 - 29
60 - 47
65 - 43
50 - 36
55 - 42
47 - 44
53 - 42
51 - 52
36 - 40
40 - 50
37 - 54
38 - 57
33 - 66
36 - 77
62
47
43
41
40
39
38
34
33
32
29
28
27
17
1994
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Rosenborg
Lillestrøm
Viking
Start
Kongsvinger
Brann
Tromsø
Ham-Kam
Vålerenga
Bodø/Glimt
Sogndal
Strømsgodset
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
15
12
11
9
11
9
7
7
5
5
6
4
4
5
6
8
2
4
7
5
7
7
4
3
3
5
5
5
9
9
8
10
10
10
12
15
70 - 23
42 - 23
41 - 26
42 - 22
38 - 35
38 - 46
22 - 28
34 - 46
32 - 40
30 - 46
19 - 40
22 - 55
49
41
39
35
35
31
28
26
22
22
22
15
1993
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Rosenborg
Bodø/Glimt
Lillestrøm
Viking
Ham-Kam
Tromsø
Brann
Kongsvinger
Start
Molde
Lyn
Fyllingen
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
14
14
13
13
10
6
7
7
6
5
6
4
5
3
3
2
3
8
5
4
5
7
4
5
3
5
6
7
9
8
10
11
11
10
12
13
47 - 30
51 - 24
47 - 26
38 - 27
42 - 39
25 - 25
31 - 38
33 - 41
26 - 29
23 - 36
39 - 53
21 - 55
47
45
42
41
33
26
26
25
23
22
22
17
1992
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Rosenborg
Kongsvinger
Start
Lillestrøm
Lyn
Molde
Brann
Tromsø
Viking
Ham-Kam
Sogndal
Mjøndalen
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
14
12
11
11
11
11
4
6
4
5
5
5
4
4
6
5
4
3
12
6
9
5
5
3
4
6
5
6
7
8
6
10
9
12
12
14
58 - 19
43 - 27
38 - 28
48 - 28
33 - 29
30 - 30
26 - 30
22 - 37
25 - 34
30 - 46
30 - 53
20 - 42
46
40
39
38
37
36
24
24
21
20
20
18
1991
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Viking
Rosenborg
Start
Lyn
Lillestrøm
Tromsø
Molde
Kongsvinger
Sogndal
Brann
Fyllingen
Strømsgodset
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
12
10
10
8
9
9
7
7
7
6
6
5
5
6
4
10
4
4
6
6
6
8
7
6
5
6
8
4
9
9
9
9
9
8
9
11
37 - 27
38 - 28
31 - 21
26 - 26
31 - 27
28 - 34
33 - 38
26 - 34
22 - 31
22 - 25
21 - 21
30 - 33
41
36
34
34
31
31
27
27
27
26
25
21
1990
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Rosenborg
Tromsø
Molde
Brann
Viking
Start
Fyllingen
Kongsvinger
Strømsgodset
Lillestrøm
Vålerenga
Moss
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
13
12
12
11
10
9
7
7
8
7
4
3
5
6
4
6
5
4
7
6
3
4
4
4
4
4
6
5
7
9
8
9
11
11
14
15
60 - 24
36 - 21
34 - 29
34 - 25
41 - 30
39 - 34
23 - 30
24 - 32
29 - 45
30 - 30
26 - 53
24 - 47
44
42
40
39
35
31
28
27
27
25
16
13
1.div 1989 
Lag   S V U T Mål P

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Lillestrøm
Rosenborg
Tromsø
Molde
Kongsvinger
Viking
Brann
Moss
Start
Vålerenga
Sogndal
Mjølner

22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22

16
13
11
11
10
9
9
7
5
7
4
4

4
5
4
4
4
4
3
5
8
2
6
3

2
4
7
7
8
9
10
10
9
13
12
15

31 - 13
56 - 29
36 - 25
40 - 32
34 - 25
36 - 33
28 - 31
35 - 36
26 - 34
29 - 52
31 - 45
23 - 50

52
44
37
37
34
31
30
26
23
23
18
15

1.div 1988
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Rosenborg
Lillestrøm
Molde
Moss
Tromsø
Sogndal
Vålerenga
Kongsvinger
Brann
Bryne
Strømmen
Djerv 1919
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
14
11
10
11
9
8
8
7
7
5
4
3
5
7
9
4
6
7
6
7
4
6
5
4
3
4
3
7
7
7
8
8
11
11
13
15
54 - 23
38 - 18
35 - 18
30 - 19
27 - 22
27 - 27
26 - 32
23 - 23
16 - 30
29 - 33
16 - 34
17 - 59
47
40
39
37
33
31
30
28
25
21
17
13
1.div 1987
Lag   S V U T Mål P

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Moss

Molde
Kongsvinger
Rosenborg
Bryne
Tromsø
Vålerenga
Brann
Lillestrøm
Ham-Kam
Mjøndalen
Start

22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22

13
11
9
8
11
5
8
7
7
7
6
6

3
5
8
11
1
9
5
6
5
5
5
5

6
6
5
3
10
8
9
9
10
10
11
11

44 - 30
27 - 20
32 - 22
33 - 25
32 - 27
19 - 31
26 - 27
25 - 28
22 - 21
27 - 34
26 - 34
30 - 44

44
41
39
39
34
31
30
30
29
29
25
25

1.div 1986
Lag   S V U T Mål P

1.

2.
3.
5.
6.
4.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Lillestrøm

Mjøndalen
Kongsvinger
Start
Ham-Kam
Bryne
Vålerenga
Rosenborg
Molde
Tromsø
Viking
Strømmen

22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22

16
11
11
9
8
11
9
8
7
6
5
2

1
5
5
6
8
1
4
5
6
6
7
4

5
6
6
7
6
10
9
9
9
10
10
16

40 - 17
36 - 25
27 - 27
31 - 22
34 - 30
32 - 31
29 - 28
28 - 28
26 - 33
23 - 32
23 - 33
23 - 46

33
27
27
24
24
23
22
21
20
18
17
8

1.div 1985
Lag   S V U T Mål P

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Rosenborg
Lillestrøm
Vålerenga
Kongsvinger
Mjøndalen
Start
Viking
Molde
Bryne
Moss
Brann
Eik-Tønsberg

22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22

15
12
9
9
9
9
8
7
6
7
8
2

3
8
6
6
4
3
5
7
8
5
3
4
4
2
7
7
9
10
9
8
8
10
11
16
43 - 22
39 - 11
44 - 31
33 - 34
40 - 31
40 - 44
28 - 36
25 - 33
34 - 29
29 - 34
26 - 34
15 - 57

33
32
24
24
22
21
21
21
20
19
19
8

1.div 1984
Lag   S V U T Mål P

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Vålerenga
Viking
Start
Bryne
Lillestrøm
Rosenborg
Kongsvinger
Molde
Eik-Tønsberg
Moss
Fredrikstad
Strindheim

22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22

13
9
10
7
8
8
9
7
8
4
5
5

6
7
5
10
7
7
5
7
3
9
7
5

3
6
7
5
7
7
8
8
11
9
10
12

40 - 14
33 - 23
33 - 29
37 - 36
39 - 30
36 - 37
29 - 32
36 - 41
30 - 36
26 - 30
23 - 35
18 - 37

32
25
25
24
23
23
23
21
19
17
17
15

1.div 1983
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Vålerenga
Lillestrøm
Start
Moss
Eik-Tønsberg
Viking
Rosenborg
Bryne
Kongsvinger
Brann
Mjøndalen
Ham-Kam&
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
12
10
10
8
9
8
7
7
7
7
5
3
7
8
7
8
5
6
7
7
6
6
7
4
3
4
5
6
8
8
8
8
9
9
10
15
38 - 17
40 - 28
47 - 27
31 - 34
34 - 32
31 - 34
41 - 38
31 - 32
44 - 42
31 - 32
17 - 34
15 - 50
31
28
27
24
23
22
21
21
20
20
17
10
1.div 1982
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Viking
Bryne
Lillestrøm
Vålerenga
Ham-Kam
Rosenborg
Mjøndalen
Moss
Start
Fredrikstad
Sogndal
Molde
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
11
10
11
10
11
7
9
6
7
5
5
4
7
6
3
4
2
9
5
8
6
8
6
8
4
6
8
8
9
6
8
8
9
9
11
10
39 - 24
25 - 25
35 - 26
35 - 21
33 - 35
32 - 29
28 - 32
27 - 26
28 - 32
22 - 31
25 - 33
26 - 41
29
26
25
24
24
23
23
20
20
18
16
16
1.div 1981
Lag   S V U T Mål P
1.
2
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Vålerenga
Viking
Rosenborg
Fredrikstad
Moss
Ham-Kam
Lillestrø
Start
Bryne
Brann
Haugar
Lyn
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
9
11
9
9
8
8
6
8
6
5
2
4
11
6
8
7
8
6
10
5
9
7
12
5
2
5
5
6
6
8
6
9
7
10
8
13
44 - 27
32 - 30
35 - 24
45 - 26
27 - 27
25 - 21
26 - 25
36 - 38
29 - 34
26 - 40
20 - 38
22 - 37
29
28
26
25
24
22
22
21
21
17
16
13
1.div 1980
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Start
Bryne
Lillestrøm
Viking
Rosenborg
Moss
Fredrikstad
Vålerenga
Lyn
Molde
Skeid
Bodø/Glimt
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
13
12
10
10
9
8
9
6
8
6
4
5
3
5
7
5
5
7
5
8
3
6
8
2
6
5
5
7
8
7
8
8
11
10
10
15
52 - 26
44 - 22
36 - 25
34 - 27
42 - 36
33 - 27
35 - 39
26 - 26
26 - 43
30 - 39
21 - 39
13 - 43
29
29
27
25
23
23
23
20
19
18
16
12
1.div 1979
Lag   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Viking
Moss
Start
Bryne
Lillestrøm
Rosenborg
Bodø/Glimt
Vålerenga
Skeid Fotb.
Ham-Kam
Mjøndalen
Brann
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
13
12
12
11
7
9
8
8
7
7
6
3
6
6
3
3
9
4
5
4
5
4
5
4
3
4
7
8
6
9
9
10
10
11
11
15
31 - 16
41 - 25
36 - 21
37 - 28
25 - 23
31 - 29
19 - 26
33 - 41
24 - 27
29 - 33
28 - 43
18 - 40
32
30
27
25
23
22
21
20
19
18
17
10
1.div 1978
Nr   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Start
Lillestrøm
Viking
Skeid
Brann
Vålerenga
Bryne
Moss
Bodø/Glimt
Molde
Lyn
Steinkjer
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
13
11
12
12
11
9
7
8
6
5
3
1
7
9
7
2
3
6
8
4
6
2
5
9
2
2
3
8
8
7
7
10
10
15
14
12
30-13
45-22
42-22
38-33
52-42
44-34
27-30
39-38
37-37
36-58
23-53
20-51
33
31
31
26
25
24
22
20
18
12
11
11
1.div 1977
Nr   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Lillestrøm
Bodø/Glimt
Molde
Start
Viking
Brann
Vålerenga
Bryne
Moss
Ham Kam
Mjøndalen
Rosenborg
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
16
10
12
9
9
8
8
6
7
6
7
1
4
8
3
7
5
6
4
8
6
6
4
5
2
4
7
6
8
8
10
8
9
10
11
16
42-11
33-24
31-28
37-30
41-34
40-35
37-37
36-36
28-39
37-42
17-32
17-48
36
28
27
25
23
22
20
20
20
18
18
7
1.div 1976
Nr   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Lillestrøm
Mjøndalen
Brann
Start
Viking
Molde
Ham Kam
Rosenborg
Bryne
Strømsgodset
Fredrikstad
Vard Haugesund
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
13
13
11
8
6
9
7
7
6
6
5
2
5
4
6
8
10
3
7
7
7
7
5
9
4
5
5
6
6
10
8
8
9
9
12
11
39-19
40-23
38-29
23-19
24-21
34-29
31-29
24-29
30-35
31-43
27-50
21-36
31
30
28
24
22
21
21
21
19
19
15
13
1.div 1975
Nr   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Viking
Brann
Start
Rosenborg
Strømsgodset
Mjøndalen
Lillestrøm
Molde
Fredrikstad
Skeid
Vålerenga
Os
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
12
10
11
11
10
9
10
7
8
5
3
0
6
7
5
5
4
6
3
8
6
7
10
5
4
5
6
6
8
7
9
7
8
10
9
17
38-20
36-27
29-20
36-28
39-27
21-21
27-20
27-29
31-35
18-23
19-36
15-50
30
27
27
27
24
24
23
22
22
17
16
5
1.div 1974
Nr   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Viking
Molde
Vålerenga
Brann
Strømsgodset
Skeid
Start
Rosenborg
Mjøndalen
Ham Kam
Sarpsborg FK
Raufoss
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
11
12
12
9
11
11
9
9
7
5
4
1
9
6
4
9
5
3
6
5
3
5
3
4
2
4
6
4
6
8
7
8
12
12
15
17
31-10
40-18
33-25
36-20
38-28
30-26
37-31
39-31
29-37
21-47
21-47
16-51
31
30
28
27
27
25
24
23
17
15
11
6
1.div 1973
Nr   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Viking
Rosenborg
Start
Ham Kam
Brann
Strømsgodset
Skeid
Mjøndalen
Raufoss
Frigg
Lyn
Fredrikstad
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
13
10
10
9
9
9
8
7
7
5
5
3
6
7
6
7
5
4
6
7
7
8
6
5
3
5
6
6
8
9
8
8
8
9
11
14
30-13
32-18
28-22
29-25
31-27
30-27
20-21
21-26
21-26
21-27
23-31
20-43
32
27
26
25
23
22
22
21
21
18
16
11
1.div 1972
Nr   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Viking
Fredrikstad
Strømsgodset
Rosenborg
Lyn
Skeid
Mjøndalen
Brann
Ham Kam
Sarpsborg FK
Hødd
Mjølner
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
22
16
16
10
6
7
8
9
7
6
6
4
3
2
2
7
10
7
5
3
6
8
6
6
6
4
4
5
6
8
9
10
9
8
10
12
13
42-15
31-16
40-29
22-19
29-22
26-26
31-36
22-23
14-18
21-30
18-39
10-33
34
34
27
22
21
21
21
20
20
18
14
12
1.div 1971
Nr   S V U T Mål P
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Rosenborg
Lyn
Viking
Fredrikstad
Strømsgodset
Ham Kam
Sarpsborg FK
Hødd
Brann
Frigg
18
18
18
18
18
18
18
18
18
18
9
9
9
8
7
7
6
3
3
4
6
5
4
6
7
7
4
5
5
1
3
4
5
4
4
4
8
10
10
13
25-11
28-17
41-20
32-23
28-21
19-15
32-27
17-32
14-31
16-55
24
23
22
22
21
21
16
11
11
9
1.div 1970
Nr   S V U T Mål P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Strømsgodset
Rosenborg
Ham Kam
Brann
Sarpsborg FK
Viking
Fredrikstad
Hødd
Skeid
Pors
18
18
18
18
18
18
18
18
18
18
11
10
10
9
9
8
5
4
4
3
3
4
3
5
3
3
6
3
3
1
4
4
5
4
6
7
7
11
11
14
36-21
15-5
31-15
18-11
21-21
27-20
16-21
20-27
16-23
10-46
25
24
23
23
21
19
16
11
11
7

 

 

 

 


Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Eng. fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Storspiller
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Eliteserien - fakta
  Eliteserien - tabell
  Eliteserien - kampene
  Eliteserien - klubbfakta
  Eliteserien - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Babes

 
Betway
 
 
VM - Historie
Brasil 2014
   Sør-Afrika 2010
  Tyskland 2006
  S.Korea/Japan 2002
  Frankrike 1998
  USA 1994
  iItalia 1990
  Mexico 1986
  Spania 1982
  Argentina 1978
  Vest Tyskland 1974
  Mexico 1970
  England 1966
  Chile 1962
  Sverige 1958
  Sveits 1954
  Brasil 1950
  Frankrike 1938
  Italia 1934
  Uruguay 1930
  VM-fakta
 
MobilBet
 
 

 
TV-fotball
 
 

 
Twitter


 
UNIBET


 

 

 
  Copyright (c) 2017 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu